Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Unova

Unovský region je v mnohém zvláštní. Nejenomže se vyskytuje od předešlých čtyř regionů dál, ale v tomto regionu se vyskytují Pokémoni páté generace a Pokémoni jako je Pikachu jsou velmi vzácní, protože na celé ploše jich nenajdete více než sto. V regionu najdete Castelské město, které se svým vzhledem řadí k nejmodernějším a největším městům vůbec. Ve hře Black&White je jeho grafika srovnatelná s tou v seriále. Další zajímavostí je také Černé město a Bílý les. Tyto lokality se vyskytují každá pouze v jedné hře, a to buď ve hře Black a nebo White. Líbí se vám i tento region? Mě tedy ano, a proto rychle pospíchám, abych stihl první loď!
Unova_alt
Region Unova je ve světě pokémonů celkem dost zajímavý od ostatních regionů, které zatím jsou známy (Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh). Od ostatních regionů se liší třeba tím (pokémoni, podnebí,ale třeba i města). Příběh začíná ve městečku Nuvema, kde profesorka Juniperová ti nabídne jednoho ze tří pokémonů Travní typ (Snivy), Vodní typ (Tepig), Ohnivý typ (Oshawott). Tento Region Unova se nachází poměrně daleko od těcho zbylejch čtyř a přpomíéná mi jedno město ve spojených státech Amerických a to konkrétně velké metropolitní velkoměsto New York.

Trocha Historie
Historie Regionu Unova se se začala datovat zruba před třemi tisíci lety a je do cela zajímavá, teď si poďmě něco o ní říct.
Unova1

Cesty
Cesty v tomto regionu Unova začínají od začátku cest, což znamená, že jsou číslovány od 1 do XX (cest je tu hodně, ale já neznám přesný počet). Je to tak proto, aby se nepokračovalo 301 a dál. A taky to může být nastaveno díky tomu, aby se možná zbytečně nepsaly trojciferná čísla nebo něco takového.

Populace
Ragion Unova je co se týče obyvatel největším regionem na světě ve světě pokémonů. Ve hře Black&White se nachází velké množství obyvatel a jejich počet je přesně 804 ve všech městech i obcích.
Unova_world_map
03.02.2013 19:52:46 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se