Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Sinnoh

A je to tady. Tajuplný region Sinnoh se představuje. V tomto regionu kdysi vládli legendární Pokémoni Dialga a Palkia. Ti tvořili rovnováhu mezi prostorem a časem. Po několika tisíci letech se zločinecká organizace Galakťáků pokouší pomocí Jezerních Pokémonů - Mesprita, Azelfa a Uxieho znovu oživit tyto Pokémony a vytvořit tak nový svět, ve kterém by panoval pořádek a řád. Velká síla sršící z hory Coronet přiláká pozornost profesorů, Cynthia a také našich hrdinů. Myslíte si, že dojde k panice a celý region vybuchne silou dvou legendárních Pokémonů?
Sinnoh
Region Sinnoh je velká oblast pokémoního světa. Region Sinnoh se nachází severně od Kanto a Johto, jak to bylo možné se dozvědět z rádia. Region Sinnoh se nachází podle mě na reálný ostrov Japonska "Hokkaido". V tomto regionu Sinnoh se nachází většina měst spojena ze dvou slov (např: Twinleaf, Heart home). V městečku Twinleaf začíná naše dobrodružství. Zde je laboratoř známého profesora Rowana, který dává novým trenérům tři pokémony. Jsou to pokémoni Piplup (vodní typ), Turtwig (travní typ), Chimchair (ohnivý typ).

Historie
Historie regionu Sinnoh se datuje od té doby co Arceus vytvořil pokémony Dialgu a Palkii a později i pokémona Giratinu. Pokémon Dialga umí ovládat čas, Pokémon Palkia dakáže pro změnu ovládat prostor, pokémon Giratina umí ovládat oboje a hlavně tu je proto, aby Pokémony Dialgu a Palkii sklidnil. Dialga a Palkia se perou neustále o moc, tak tak proto ten pokémona Arceus stvořil toho pokémona Giratinu. Poté co nedokázal ty dva usmířit byl vykázán do jiné dimenze. Potom co tyto pokémony Arceus uklidnil, tak stvořil další pokémony, kteří už neměli takové chopnosti jako tamti tři. Tyto pokémoni už jsou normální (nejde o typ), jde o pokémony jménem AZELF, UXIE, MESPRIT.
Dialga-Palkia-Giratina

Cesty
Cesty v regionu Sinnoh jsou značeny 201 až 230, čím se o dost liší od předchozích regionů.

Poloha
Region Sinnoh má čtrnáct měst a tři oblasti a jedno extra místo, které se jmenuje Pokémonová liga. Je zde až 30 tras, které vedou po celém Sinnoh. Je zde také pár ostrovů (Acuity, Valor, Verity). V tomto ragionu je hodně skal, proto se mu také může řikat Skalnatý region nebo Skála. Hora Mt. Coronet je ve středu regionua její pohoří rozděluje tento Region Sinnoh a Západní a Východní. Díky poloze tohoto regionu se může v Sinnoh konat spousta pokémonních super ZÁVODŮ. Co se týká podnebí, tak jsou zde tropy o proti minulým regiónům. Sinnoh je velmi bohatý díky dolu ve městě Oreburgh.
03.02.2013 11:16:17 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se