Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Hoenn

Zajímavým regionem je rozhodně také Hoenn. Naši hrdinové zde zažili mnohá dobrodružství. Poznejte nové Pokémony a putujte za západní kulturou. V regionu Hoenn se nachází dvě zločinecké bandy, které chtějí ovládnout legendární Pokémony k vyšším cílům. Jmenují se Team Magma a Team Aqua a kdo jiný je může zastavit když né vy a vaši Pokémoni? Rozhodnete se navštívit tento region? My doufáme, že ano, avšak není to jediná možnost, kde se podívat. Proto vám hned představíme další.
Hoenn
Hoenn je velký region na jihozápad od Johta a připomíná reálnou část Japonska, kterou je ostrov Kyushu. Jedná se o region ve třetí generaci her, známých pod názvy Pokémon: Ruby, Sapphire a Emerald. Většina měst je na rozdíl od Kanta a Johta, kde byly názvy podle barev a rostlin, pojmenována dvouslovně, jako například (Little Root, Fort Tree, Slate Port, Ever Grande, atd.). V malém městečku Littleroot má laboratoř profesor Birch, který začínajícím trenérům nabízí své tři různé Pokémony. Jsou to Treecko - travní typ, Torchic - ohnivý typ a Mudkip - vodní typ.

Historie
Historie Hoennu se datuje od stvoření legendárních Pokémonů - Groudona a Kyogreho. Groudon vytvořil hory a pevninu a Kyogre jí zalil vodou, kterou vznikly moře a oceány. Při setkání těchto dvou extrémně silných Pokémonů začaly mezi nimi bitvy o moc, které byly zeslabovány vůlí Rayquazy. Boje se zastavili až do doby, kdy je ve třetí generaci probudili temné síly. Přesunem kontinentů způsobené Regigigasem vznikl Hoenn, a když byl Regigigas poslán spát do Snowpointského chrámu, Hoenn byl zabezpečen Pokémony Regirockem, Registeelem a Regicem.
honwen

Cesty
Cesty jsou v Hoennu značené od 101 do 134, čímž se liší také od prvních dvou regionů.

Poloha
Hoenn se může pochlubit mnoha zajímavými a různými místy, jako je například deštný prales nebo poušť. Nicméně jeho nejvýraznější vlastností je množství vody. V tomto regionu jsou některé místa přístupné pouze pomocí vodních cest, z nichž mnoho jsou dostatečně hluboko pro potápění. Zdá se také, že na tomto regionu panuje teplejší klima než na regionech Kanto, Johto a Sinnoh.

Ve vnitrozemí se nacházejí husté lesy a také hory, takže nejpozoruhodnější místa se nachází na pobřeží. Velká část regionu je pokrytá vodou a to téměř z poloviny. Lidí, kteří žijí ve městech a vesnicích v horských oblastech se musí přizpůsobit nepříznivým vlivům prostředí. Extrémní příklad jsou obyvatelé Stromového města, kteří bydlí v domku na stromě. To je v ostrém kontrastu s jinými regiony ve světě Pokémonů, jak je uvedeno ve hře Ruby v Pokémoních dobrodružstvích, že lidé dali přednost Hoennu pro žití na venkově, než v moderních městech v Johtu. Hoenn má dvě sopky. Jednu aktivní a druhou spící. Sopka Chimney je aktivní sopka a nachází se uprostřed regionu, kde pravidelně soptí prach, který dopadá na okolní trasy a vesnice. Na opačné straně regionu je také jedna sopka, na té však bylo postaveno Sazopolisové město.

Vzhledem k primárně tropickému klimatu žijí v Hoennu hlavně Pokémoni exotického vzhledu, ve srovnání s Pokémony z Kanto a Johto.

RS_Hoenn
03.02.2013 11:01:24 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se