Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Jirachi co plní přání (6.FILM)

Vítejte již v šestém pokračování pokémonního filmu! Tento film bude tajemnější než ostatní, a to nejen proto, že v tomto filmu se objeví legendární pokémoni, jako je Groudon a Jirachi! Naši hrdinové se dostávají do dění festivalu. Na jednom představení potkávají kouzelníka, který má v plánu probudit legendárního pokémona Groudona. Ale k tomu bude potřebovat velké množství energie. Podaří se mu ji sehnat?
666
Ash a jeho přátelé dorazili na místo, kde se měl údajně konat festival. K jejich údivu tam ale nic nebylo!, rozhodli se tedy udělat si přestávku. Večer je ale něco divného probudilo. Byly to nákladní auta mířící směrem k našim hrdinům. Za pár chvil se ale z tajuplného místa, kde ještě v předvečer byla pouze pustina rozléhalo báječné středisko s několika atrakcemi. Na festivalu se Ash a ostatní rozhodli navštívit představení kouzelníka, který vše postavil, Butlera s jeho asistentkou Diane.

Na představení se děly ale podivuhodné věci! Max slyšel tajuplný hlas, který vycházel z kamene, který držela Diane. Tento hlas ale neslyšel nikdo jiný než právě Max. Protože si Max nechtěl nechat líbit to, že jako jedinný slyší onen tajemný hlas, rozeběhnul se spolu s Ashem na pódium. Kouzelník Butler a jeho asistentka se rozhodli, že je uzavřou do krabice jako dobrovolníky, ze které se budou muset dostat dřív, než začne hořet. Pomocí Dusclopsového Ohnivého paprsku zapálí krabici, ve které je schovaný Ash a Max. Kouzelník Butler to měl ale promyšlené a použil starý trik. Ash a Max sklouznou do podzemní chodby a objeví se pak přímo v hledišti.

Najedou se ale objeví Rakeťáci a ukradnou jako obvykle Ashova Pikachu a také ostatní pokémony. Jako vždy jim to ale někdo překazí, v tomto případě to byl Dusclops, který nejen vrátil pokémony zpět, ale také vyrazil Rakeťáky ze scény. Po ukončení představení Brayan prozradil našim přátelům o Jirachim, který se skrývá v kameni, který drží. Jenomže, aby se Jirachi probudil, potřebuje, aby se Max stal jeho kamarádem a také aby vyšla kometa Millennium, která vychází jednou za tisíc let.

V předvečer se naši kamarádi vydali na jarmark a May si koupila hvězdu přání. Sedm dní, kdy kometa výjde si smí May přát jedno přání, které se pak vyplní. V noci se již konečně zjevila kometa Millennium. Max ale usne a neuviděl její zjevení. Poté se stane ale něco velmi podivného. Při objevení komety začne kámen zářit jasným žlutým světlem ze kterého pomocí telepatie vychází také Jirachiho hlas. Kámen se vznese směrem ke kometě a promění se v Jirachiho, který spal tisíc let, než se teď opět probudil. Jirachi se skamarádil se všemi našimi hrdiny.

Spolu s Jirachim se vydali naši hrdinové do autobusu. V ten samý čas běžela Diane říct o Jirachim Butlerovi, který chce s Jirachim vydělat mnoho peněz na představeních.

Jirachi má podle pověsti schopnost plnit přání, proto si Max přál alespoň skromné přání, a to mít plno sladkostí. Po schvilce odmlčení Jirachi začne vyčarovávat sladkosti, které spadly na dno autobusu. Poté, co přišel Butler a Diane se dozvěděli, že to nebylo kouzlo, ale pouze sladkosti ze stánku v parku. Po tomto útoku zvaném Teleport se cítí Jirachi velmi unavený a usne.

Ráno se probudí Max s Jirachim a začnou si hrát. Zajdou si spolu na spoustu kolotočů a jiných atrakcí. Ze zdálky je ale sledují Rakeťáci, kteří mají na Jirachiho zálusk. Po představení se všichni sejdou ve stanu, kde se představení konalo. Jenže nebudou tam sami, objeví se zde i Absol, o kterém je známo, že se zjevuje jen před velkou tragédií. May a Ash s ním začnou bojovat, ale Jirachi je teleportuje pryč, protože ví, že je tu Absol kvůli jemu.

Butlerovi se ho ale podaří chytit do pasti a uspat Raltsovou hypnózou. Když si May bude přát opět přání, tak uvidí, že Butler odchází z jeho stanu. Ukradne Jirachiho a použije ho k získání velkého množství energie. V minulosti mu tato energie chyběla při znovuoživení Groudona. Jeho plán ale selhal a Team Magma jej vyhodila z jeho týmu. Jako odplatu jim chce ukazát, že dokáže oživit Groudona a nebojí se nejtvrdších praktik. Pomocí Dusclopse a jeho psychického útoku přiměje Jirachiho, aby udělal to co chce. Jeho plán ale opět selže.

Jirachi si přeje, aby mohl jít zpět do svého domova, do Foriny. K tomu jim pomůže také Absol, který uteče z klece, do níž ji Butler zavřel. Spolu s Diane se vydají do Foriny. Cestou je ale doběhne Mightyena, která připevní sledovací zařízení k autobusu. V cestě je Butler pomocí počítače sleduje a to jenom proto, aby se pomstil Teamu Magma za to, že ho jako vědce, který původně pracoval na projektu Groudon, vyhodili.

Už v mládí se Butler bavil prováděním různých čarodějnických kousků, které pak ukazoval Diane.

Jejich cesta stále pokračuje. I přes problémy, které způsobuje nepříznivý terén se dostávají až do Foriny. Cestou je pronásledují Rakeťáci. Max si na jeho cestě uvědomuje, že s Jirachim bude už jenom pár dní a pak už ho nikdy neuvidí.

Jirachiho domov je překrásný. Prorostlý stromy a s obrovským množstvím pokémonů. Další den je bude dál vést Absol. A už večer se dostávají do jeskyně, kde to vše začalo. Jirachi se se všemi rozloučí a vydává se ke hvězdě a připravuje se na absorbování energie z komety. Pak bude po dobu tisíce let svou energií pomáhat Forině. Butler ale nastražil pasti a vytáhnul Jirachiho do jeho hrůzostrašného stroje, který vysaje z Jirachiho energii a probudí tím Groudona.

Když se jeho plán uskuteční, začne se probouzet strašlivé monstrum, které začne všechno ničit a vysávat všechen život z místa zvané Forina. Groudon je několikanásobně větší než všehni pokémoni co tam žijí. Je to ale proto, že to není opravdový Groudon ale falešné monstrum a proto ho nedokáže nikdo zastavit! V tom si Butler uvědomí, že to mu za to nestálo a bude se snažit to zastavit, jenže to nebude tak jednoduché! Ani Absol ho nedokáže zastavit a je jím polapen. Ke všemu také do sebe vsaje i Diane a Rakeťáky a také May s Brockem!Ash se společně s Butlerem domluví na spolupráci a ten dostává nápad, že když obrátí naprogramování stroje, který Groudona probudil, muže tím i energii z něho vysát. Sám ale tento úkol nemůže udělat, protože Groudon dostal i jeho.

Naštěstí Ash už si věděl rady a zakončil jeho úkol tím, že spustil vypínač, který zapíná stroj. Groudonovy hrůzostrašné zvuky svědčí o tom, že přístroj funguje a během několika minut je Jirachim vymrštěn až za hranice atmosféry, ke hvězdě Millennium! Najednou se začínají objevovat všichni pokémoni a i to, co Groudon stačil, během krátké doby, pozřít. May, Brock, Diane, Bryan i Rakeťáci byli také zachráněni. Jako poslední Jirachiho přání bylo, aby mu Max zaspíval písničku. Tuto radost mu však udělali všichni naši kamarádi a Jirachi se opět přemisťuje do kamene, odkud bude spát dalších tisíc let, dokud jej zase někdo neprobudí. Max naposledy uslyší jeho hlas a pak se vydává na jeho vlastní cestu s našimi přátely.

Nakonec se Diane a Bryan rozhodne zůstat ve Forině a prožít tam nádherný život.
26.10.2012 17:22:29 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se