Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Podlehněte kouzlu Unowna (3.FILM)

Třetí Pokémonní film. Otec malé Molly záhadně zmizí při práci s legendárními Unowny. A Molly ho chce zpátky. Co všechno dokáže taková malá holka za pomoci kouzelných Pokémonů?
3
Otec se svou malou dcerkou spokojeně sedí na posteli a spolu si prohlížejí knížku o legendárních pokémonech. Holčičce se nejvíce líbí Entei.

Tátovi přijde e-mail a musí ihned odjet. Rozloučí se s dcerkou Molly, uloží ji do postele a zavře za sebou dveře.

Mollyin otec – Spencer Hale - je profesor a teď se se spolupracovníkem nachází na místě, kde jsou po zdech znaky, které nejspíše souvisí s Unowny. Profesor si znaky zaznamená do svého počítače, rozhlíží se po místnosti a otevře truhlu, ve které jsou kostky se znaky. Když je vezme do ruky, kostky zajiskří a kolem něj se objeví Unowni a najednou profesor zmizí.
V místnosti po něm zůstane jen počítač.

Molly přiběhne dolů do haly, kde sedí sluha se Spencerovým spolupracovníkem. Na stole mají počítač a truhlu.
Odejdou a Molly zůstane sama. Podívá se do tátovo počítače a vidí znaky, které byly v místnosti, kde profesor zmizel.
Pak otevře truhlu, na kostkách jsou nakresleni Unowni a pro Molly vypadají jako písmenka, tak z nich na zemi poskládá jejich jména. Najednou kostky zajiskří a v předešlé místnosti se vynoří Unowni a letí k Molly.

Krouží kolem Molly a najednou všechno pokryje led. Celý dům i blízké okolí.

Ve chvilce se za Molly objeví Entei. Molly si myslí, že je to její otec. Dokáže s ní komunikovat. Molly ho osloví „tati“ a Entei ji vyjde s přáním.

Ash, Misty a Brock narazí cestou na trenérku pokémů, která vyzve Ashe na zápas, ve kterém Ash vyhraje.
Pak se společně i s trenérkou vydají do nejbližšího města Zelené Pole, ale když město uvidí, nejsou moc nadšeni. Celé město i blízké okolí je pokryté ledovcem.

Na místo dorazí dodávka, ze které vystoupí reportérka a kameraman a ihned začnou vysílat.
Ve zprávách to vidí Ashova matka a vydá se za profesorem Oakem. Oba se pak dohodnou, že pojedou na místo, protože to může nějak souviset se Spencerovým bádáním.

Spencer Hale byl totiž jeden z nejlepších studentů profesora Oaka a taky blízký přítel Ashovy matky.

Do pokémonního střediska v Zeleném Poli přijel záchranný tým a naši kamarádi spolu s trenérkou Lisou tam jsou také. Záchranný tým je profesor Oak a spolu s ním přijela i Ashova matka.

Všichni si spolu sedli a Ashova matka vyprávěla o Spencerovi.

Mezitím v sídle Molly pomocí počítače sleduje vše, co se děje venku a sdělí Enteiovi, že tu chce i svou maminku. Myslí si, že je to Ashova matka.

Tak se Entei vydá ven a odnese ji k Molly na sídlo. Ashova matka je „pod kouzlem“, který na ní uvalil Entei, a tak si myslí, že je Molly její dcera.

Profesor Oak s ostatními se mezitím koukají v počítači na Enteie a bádají nad tím, co má Entei společného s Unowny.

K večeru přijede buldozer, který se pokouší prorazit cestu do Haleyova sídla, ale Unowni na rozkaz Molly, ho zahnají pryč.

Naši hrdinové, s profesorem Oakem a Halelovým spolupracovníkem jsou dál u počítače a náhle jim přijde od Molly e-mail, ve kterém stojí, že ji, mamku a tátu mají nechat být na pokoji.
Všichni o tom přemýšlejí, protože nikdo neví, koho myslí těmi rodičemi.

Po té se Ash, Misty a Brock vydají k sídlu. Ještě před tím dostanou od Lisy vysílačku, aby byli spojený se střediskem.

Ty tři sledují v televizi Molly, matka a Entei. V tom se Ashovo matka „probudí“, protože Ashe pozná. Molly má radost, protože vidí, že je Ash trenér pokémonů a že u sebe nějaké pokémony má.

Profesor Oak se skrz vysílačku spojij s Ashem. Řekl mu, že už nejspíše vědí, co tu Unowni dělají a co to všechno má s nimi společného. Unowni tedy využívají představivost Molly a vytváří tak novou realitu.

Pomocí pokémonů se naši hrdinové dostali dovnitř. Ani Rakeťáci nezůstávají pozadu a dostali se do sídla. Ovšem, ti zrovna vlezli do místnosti s Unowny.

Molly se rozhodne, že chce zkusit zápasit s pokémony, ale obává se, jestli je na to dost stará. Věří, že je a najednou se promění v dospělou dívku.

Entei ji pak sveze k Ashovi, Misty a Brockovi. Brock Molly pozná a místo Ashe, bude s Molly zápasit Brock a Ash s Misty se mezitím vydají hledat jeho matku.

Ashova matka zatím najde knihu, kterou Molly vždy četl její otec. U matky na posteli sedí malá a skutečná Molly a je šťastná, protože má kolem sebe rodiče a není sama.
Molly, která zápasí je pouze a jen iluze. Teď se chystá na zápas s Misty. Obě dvě bojují s vodními pokémony.

Ash neztrácí čas a běží hledat svou matku. Konečně vejde do místnosti, kde sedí jeho matka se skutečnou Molly.
Ash s matkou chtějí odejít, ale Molly nechce. V jejím světě je teď všechno podle ní a jakmile Molly ještě více rozzuří, Unowni ji poslechnou a ještě více pokrývají zemi ledovými krystaly.
Tak Ash bojuje s Enteiem, ale nedokáže ho porazit.

Ashova matka zatím promlouvá s Molly, protože jedině ona to může zastavit, když bude myslet na své opravdové rodiče.

Ash s Enteiem neustále bojuje. Dokonce mu přiletěl na pomoc i Charizard.

Molly nakonec dospěla k názoru, aby přestali bojovat a Molly se tak mohla vrátit zase domů do skutečného světa.
Všichni utíkají pryč, protože Unowni si vytvořily tolik psychické energie, že už ji ani nemají pod svojí kontrolou a ledové krystaly pokrývají zemi mnohem více.
Naši hrdinové se ale nemůžou dostat ven přes Unowny. Zkoušejí na ně útočit, ale ani to nezabírá. Přišel jim na pomoc ještě Entei a díky tomu, že mu Molly věřila, dokázal zastavit Unowny.

Unowni poté zmizely do své reality, ledové krystaly zmizely a všechno bylo tak jako dřív.

V té místnosti se pak objevil Mollyin pravý otec Spencer Hale.

K sídlu pak přijeli profesor Oak, Spencerův spolupracovník a sluha, dále pak policistka Jenny a další policisti, aby se mohli setkat s našimi kamarády.

Po té profesorův spolupracovník přivezl domů i Spencera Halea.
25.10.2012 13:20:57 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se