Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Síla jednotlivce (2.FILM)

Druhý pokémonní film. Posedlý sběratel pokémonů se rozhodne chytit jednoho z těch nejvzácnějších pokémonů. Při pokoušení chytit se vzácného pokémona Lugiu se probudí Artikuno, Zapdos a Moltres. Katastrofa postihne celý svět. V létě začne sněžit, objevuje se i polární záře. Sběratel chytil Všechny 3 pokémony a tak se mu nabízí možnost chytit vzácného pokémona Lugiu. Ale co by to byl za film, aby se do toho nezamotal Ash s rakeťáky. Ash musí donést 3 symboly všech ostrovů do "centrály". Když se mu to povede, objeví se Lugia a Artikuno, Zapdos a Moltres se uklidní a nebudou proti sobě zápasit, ale povede se mu to? Objeví se rakeťáci, aby dělali zase problémy? Chcete se dozvědět více? Podívejte se na film! :)
pokéééééééééééééééééééééééé
Titán ohně – Moltres, titán blesku – Zapdos a třetí titán ledu – Artikuno. Tito tři legendární pokémony jsou velmi vzácní.

Muž, pomocí své obrovské létající pevnosti, rychle najde nejbližšího legendárního pokémona Moltrese a chytí ho.
Počítač mu pak ukáže dalšího nejbližšího a to je Zapdos, po té chytí Articuna.
Když bude mít všechny tři, může pak chytit velikého strážce vod – Lugiu.

Ash, Misty a Tracey společně plují mezi Pomerančovými ostrovy. Cestou vypustí všechny své pokémony.

Rakeťáci je i tady nepřestávají sledovat a pomocí jejich ponorky je pronásledují.

Když v tom se ocitnou ve velké bouři, pokémony si dají zpátky do svých pokébalů. Vlny je odnášejí špatným směrem.

V Oblázkovém městě se Ashova matka spolu s Mr.Mimem starají o rostliny, které jsou na zahradě. Zrovna se kolem ní zastaví profesor Oak na kole, když v tom se na nebi objeví obrovský černý oblak a začne veliký liják. Po chvilce pršet přestane a začne na moment sněžit a to v létě. Pak černý mrak zmizí a zase vysvitne sluníčko.
Všichni pokémoni jsou pak velice rozrušení.

Ash, Misty, Tracey a ještě dívka, která řídí loď, úspěšně přistáli na ostrově Shamoty, kde zrovna dneska začíná svátek legendy.
Všichni místní lidé tam nosí kostýmy ptáků a každý rok se tam hraje představení. Dívka, která připlula s našimi hrdiny se zná s Carol, která žije na ostrově. Letos už ale nebude hrát hlavní roli ve hře, protože není nejmladší, tak si hlavní roli zahraje její mladší sestra Melody.

Ihned jak se představili naši kamarádi a Ash řekl, že je trenér pokémonů, všíchni vypukli radostí, protože legenda praví, že jen on je může zachránit.

Večer začalo představení. Melody zahajovala hru hraním. Vypráví, že Ash musí přinést tři koule z Ostrova ohně, blesku a ledu.
Ash s Pikachu a s dívkou, která řídí loď, společně vyrazili na ostrovy.

Melody, místy a Tracey nasednou na člun a jedou za nimi, ale nevšimli si, že sebou mají i černé pasažéry – Rakeťáky.

Ostatní lidé se zatím dozvídají, že za změny počasí můžou mořské proudy, které se nějak narušily.

Ash s dívkou plujou přes rozbouřené moře a nakonec přistanou. Pikachu se ale choví hrozně divně a Ash za ním utíká. Dívka mezitím čeká na lodi. Když v tom uvidí, že vedle přistála Melody s Misty a Traceym.

Ty tři se společně vydají hledat Ashe na své lodi. Melody ji umí perfektně řídit a pomocí plachet, do kterých fouká vítr, se pohybuje i na souši.

Ash dál utíká za Pikachu a najednou se zastaví a vidí starobylou kouli, kterou si vezme. Když už se chystají, že odejdou. Přižene se tam Melody se svou lodí.

Na nebi uvidí Zapdose, Pikachu s ním pomocí blesků komunikuje. Meowth od Rakeťáků překládá. Zapdos tu zůstane, protože, když je Moltres pryč, tak se blesk zmocní ohně a Zapdos tak bude vládcem i tohoto ostrova.

Když v tom se na obloze objeví létající pevnost a chystají se chytit Zapdose. Chytili jak Zapdose, tak i naše kamarády a Rakeťáky.

Chlap se šel podívat na to, co vlastně chytil. Našim kamarádům se představil jako Sběratel, který má teď spadeno na Artikuna.

V televizích zatím všichni sledují, co se to vlastně děje. Do zpráv si pozvali profesora Oaka a profesorku Ivyovou, který tam vše vysvětlují. Říkájí, že se pokémoni shromažďují na nejbližší místa, protože chtějí zabránit proudům ve změně podnebí, mají totiž větší cit pro rovnováhu než lidé.

V pevnosti zatím Ash s ostatními vysvobodili Moltrese a ten pak vysvobodil Zapdose, pak spolu začaly bojovat.
Létající pevnost musela nouzově přistát na Ostrově blesku, protože byla skoro celá zničená. U Ostrova se setkaly všechny tři titáni.

Naši hrdinové s Rakeťáky utíkají a Ash samotnou náhodou najde další starobylou kouli.

Moltres, Zapdos a Artikuno proti sobě bojují a nedají se zastavit.

Naši kamarádi stihli nastoupit na loď a dostali se na moře, když v tom uslyšeli zpěv.

Přistáli na ostrově, kde na ně čekal Slowking. Řekl Ashovi, aby vzal koule a vložil na místo za ním. Dal tam dvě koule – ohně a blesku. Ale ještě jedna mu chybí.

Mezitím se pokémoni přiblížily a stále proti sobě bojují. Když v tom okamžiku se objevila Lugia a právě od ní pocházel ten zpěv. Byla to ta stejná melodie, jakou Melody hrála při představení.

Lugia se snažila zastavit boj mezi třemi titány, ale ty stále nepřestávaly bojovat.

Kolem ostrova se shromažďují ostatní pokémoni, kteří to chtějí vše zastavit.

Slowking Ashovi poradí, že jedině on je dokáže zastavit a pomoct tak Lugie.

Melody začne hrát píseň, která vrátila Lugii sílu, ale ta nedokáže zastavit tři titány. I Lugia k Ashovi promlouvá, musí získat i tu třetí kouli.

Sám i se svými pokémony se vydá na cestu.

Na ostrově u ostatních lidí přistane vrtulník s profesorem Oakem, Ashovo matkou a profesorkou Ivyovou.

U Ashe se najednou objeví Rakeťáci v motorovém člunu a vezmou Ashe sebou. Pomáhají mu, protože by jinak neměli koho okrádat a za kým se honit.
Projedou jeskyněmi a zastaví se až u té poslední koule ledu. A teď rychle zpátky na ostrov. Ale ptáci byli rychlejší a svým bojem jim zablokovali cestu, tak museli opustit člun a jít pěšky.

Přiletěla k nim na pomoc Lugia a má namířeno zpátky k ostatním. Ale Sběratel Lugiu dostal, chytl ji do své pasti a ta se potápěla níž a níž.

Místy šla hledat Ashe a pomohla mu na břeh s Traceym. Hned potom, co se Ash probral vstal a šel dát poslední kouli tam, kam patří. Uložil ji na místo.
Tři koule se spojily a dále zahrála Melody známou píseň.

Sběratelova létající pevnost ztroskotala na ostrově.

Všichni tři ptáci se zaposlouchaly a uklidnily se. Pak se Moltres, Zapdos i Artikuno vrátily každý na svůj ostrov.

Příroda se kolem začala obnovovat, na nebi vysvitlo sluníčko a i Lugia se uzdravila.

Při západu Slunce se Lugia s přátely rozloučila a odletěla. Pak se k nim dostala Ashova matka, profesor Oak i profesorka Ivyová. Všichni se pak společně vrátili.
22.10.2012 17:28:36 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se