Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Max

Max je mladším bratrem May. Rád si hraje s pokémony i přes to, že není trenér. A ptáte se proč? Max ještě nedosáhl věku potřebného k tomu, aby mu byl svěřen jeho první pokémon. Max obdivuje svého otce, který je trenérem stadionu, a Ashe, se kterým cestuje. Jeho věk byla někdy překážka, ale dokázal si s tím poradit. I když nemá své vlastní pokémony, někdy si půjčí od jednoho z přátel. V souboji pak spoléhá hlavně na obranné techniky.
Max
Max je mladý, sedmiletý chlapec cestující spolu s Ashem. Max je dosud jediná hlavní postava, která nebyla pokémoním trenérem a nevlastnila žádného pokémona během Advanced sérií. Max je mladší bratr May a syn Normana, trenéra Stadionu Patalburgském stadionu, a Karolíny.

Max je chytrý, spoléhající se většinou na knihy než na aktuální zkušenosti. Bývá taky často vzrušený a šťastný, když vidí útočit pokémona dobře známým útokem, například zpívání Jigglypuffa. Max, jakoby to odkoukal od Misty, tahá Brocka za ucho, kdykoli vidí pěknou ženu. Často ukazuje napětí mezi ním a jeho starší sestrou May.

Max je jedinečná hlavní postava, která věděla o Ashovi dříve, než ho doopravdy potkala. Max sledoval Střibrnou Konferenci a videa, kde ho spatřil. Když najednou šel do stadionu zjistit, kdo to tam dělá hluk, byl překvapen, že vidí právě Ashe. Po skončení zápasu Ashe a Normana se rozhodl, že bude s Ashem cestovat spolu s jeho sestrou May. Maxův obdiv byl viděn v několika příležitostech, ačkoli jeho otce obdivuje ještě víc.

Otázka Maxova prvního pokémona byla několikrát zmíněna zatímco cestoval Hoennem. Mezi Hoennskými startery se zdá, že by si zřejmě vybral Treecko, podle toho, co řekl May. Ať tak nebo onak, v „Having a Wailord of a Time!“ spekuluje, že by příjmul cokoliv. Na konci epizody uvedl, že je šťastný, že už ví, kdy začne jako trenér. Max se nakonec setkal s jeho budoucím partnerem, oslabeným Raltsem v „Do I Hear a Ralts?“. Max chtěl ukázat, že je zodpovědný a přinesl jej do Pokémonského střediska s malou pomocí Ashovy Glalie jménem Snorunt. Když se na konci jejich cesty rozdělili, slíbili si, že se znovu setkají.

Přestože zatím nevlastní žádné pokémony, rád se kamarádí s různorodými pokémony při jeho cestování, jako jsou: Poochyena, Jirachi, Deoxys a Shuppet v epizodě „Také This House and Shuppet“. Max si také příležitostně půjčuje Mayina Munchlaxe, jako to bylo v „Off the Unbeaten Path!“, kdy potřeboval pokémona, se kterým by se mohl účastnit Orienteeringské soutěže.

Navzdory toho, že Max není pokémoní trenér, byl už v několika bitvách. V „Gonna Rule the School“ strávil eden den v Roxannině trenérské škole, kde bojoval s Poliwagem proti Magby. V epizodě „Candid Camerupt!“ si půjčil Ashova Corpishe v boji proti Winstratské rodině.

Max je podobný Ritchiemu v jeho nedostatku popularity ve světě fanoušků. Bylo to uvedeno při mnoha příležitostech, kvůli nedostatku pokémonů, které vlastní, tj.0.

Na konci Advancet Generation May oznámila, že si přeje cestovat do Johto sama. To zpočátku Maxe naštvalo, ale Ash mu dal slib, že si mezi sebou dají zápas, až se stane trenérem. Max tak zůstane v Petalburgském městě, kde se bude starat o pokémony ve stadioně. Max dostal pak jen dvě příležitosti dostat se znovu do seriálu od jeho odjezdu. Bylo to při krátkém objevení se před televizí při sledování Wallacova poháru.

Pokémoni
Kvůli tomu, že ještě není trenér, není schopný cvičit jeho vlastní pokémony. Toto ho ale nezastavilo a přátelí se s buď divokými nebo půjčenými pokémony. Kdykoliv zápasil s pokémony, spoléhal na obranné techniky jako je Protect (Chránění).
Max_DP
Max_Ralts
Max_Shroomish
Max_Shuppet
07.10.2012 10:58:33 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se