Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

May

May je dcerou trenéra stadionu. Ze začátku neměla moc ráda pokémony, ale za nějakou dobu si je oblíbila. Její cíl je stát se nejlepší koordinátorkou. S Ashem cestovala v Hoennském regionu, kde si užili mnoho zábavy. Ashe opustila poté, co se Ash rozhodl odejít do regionu Sinnoh, aby potkal pokémony, které nikdy před tím nespatřil. May pak odešla sama do Johta. Po krátkém odloučení se znovu setkají na Wallacově poháru v Sinnohu, kde se dostala až do samotného finále. Utkala se s Dawn, která předvedla úctyhodný výkon. Přes to, že obě koordinátorky jsou velmi zkušené, se May nedokázala probojovat do samotného závěru soutěže a vyhrát tak Vodní stuhu.
4327-840157769
May je desetiletá koordinátorka cestující s Ashem v několika sériích. Její cíl je soutěžit na pokémonních soutěžích a vyhrávat stuhy a Grand Festival z jiných regionů. May cestovala skrz regiony Hoenn a Kanto s Ashem, Brockem a jejím menším bratrem - Maxem. May je dcerou Normana a Karolíny. Svou cestu začínala s jejím prvním pokémonem Torchicem, který jí byl dán profesorem Birchem.

May je mladá koordinátorka, která miluje nakupování a jídlo. Svou lásku k jídlu má jako většina hlavních postav. Její nejoblíbenější jídlo jsou těstoviny. Když jí někdo zrovna krade stravu, bývá rozzuřená od hlavy k patě! Ačkoliv je někdy rozhněvaná, hlavně když debatuje s jejím bratrem Maxem, její povaha je spíše příjemná a optimistická. Třebaže se někdy ke svému bratrovi nechová někdy moc pěkně, nepochybně ho má ráda a dokazuje to tím, že se o něj pečlivě stará.

May miluje rozkošné pokémony, blýskavé techniky. Někdy napomáhá lidem s romantickými problémy. Dále miluje svůj Pokéblok s recepty, které sama vymýšlí, včetně receptů s názvem „Mayino purpurové překvapení“ a „Mayino růžové překvapení“ (japonsky - Haruka's Delicious and Haruka's Delicious 2). Jediní, kým tento recept chutnal byl Munchlax a Jessie.

Poprvé, když vystoupila v seriálu jsme se dozvěděli, že neměla ráda pokémony a starala se jen o to, aby mohla cestovat. Každý člověk by očekával, že bude chtít jít ve stopách svého taťky, známého Stadiónového leadra Normana. Vše se změnilo, když v epizodě „All Things Bright and Beaitifly!“ viděla pokémonovou soutěž a rozhodla se stát koordinátorem. Ačkoliv zpočátku nevěděla o pokémonech a jejich útocích, cestou s Ashem, Brockem a Maxem postupně získávala zkušenosti a brzy se stala talentovanou koordinátorkou. Její schopnosti byly vyobrazeny na Grand Festivalu v regionech Hoenn a Kanto.

Během její cesty nalézá svého rivala jménem Drew, zkušeného a někdy domýšlivého koordinátora, který byl její inspirací, aby více rozvíjela své schopnosti a aby se mu přinejmenším vyrovnala. Další její rival je Harley, nádherný muž, který udělá vše, aby May porazil. V Kanto Grand Festivalu se May utkala proti Solidad, zkušenému koordinátorovi, se kterým prohrála v semifinále. May vlastní Soutěžní Pas v regionech Hoenn, Kanto a Johto.

May se znovu objevila od epizody „Přihlašte se do soutěže!“ do „Dívčí strategie!“ při účasti na Wallacově poháru vedle Ashe, Dawn a Zoye. Během této doby nosila svojí Emeraldovou verzi její výbavy. May se dostala až do finále Wallacova poháru, ale těsně před koncem byla poražena Dawn.
may
may2
06.10.2012 07:31:22 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se