Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Misty

Misty má ráda vodní pokémony. Jako trenérka působí na stadionu v Blankytném městě. K Ashovi se přidala v epizodě, kdy jí zničil kolo a od té doby se rozhodla, že ho bude pronásledovat tak dlouho, dokud jí kolo nedá nové, nebo ho nespraví. Po nějakém čase se na tento incident zapomnělo a s Ashem chodí proto, že si na sebe už zvykli. Nicméně nic netrvá věčně. Ash a Misty se musí rozloučit a tím končí i jejich společná cesta. Pro Misty se ale kariéra teprve rozjíždí, protože se vrací na stadion. S Ashem se potká ještě několik sérií poté, co jej opustila.
MistyEP
Je jí, stejně jako Ashovi, 10 let (od 3. epizody), pochází z Blankytného města (Cerulean City), a v originále ji japonské děti znají jako Kasumi. Je čtvrtou sestrou ze "Senzačních sester akvabel", trenérek na vodním stadionu v Blankytném městě. Jako nejmladší (a upřímě-nejošklivější) sestra už nechtěla dál snášet pošklebování a přehlížení ze strany svých starších sourozenců (sestry se jmenují Lily, Violet a Daisy), a tak se vydala do světa. Shodou okolností se setkala s Ashem, a po destrukci jejího kola se k němu připojila - ikdyž dnes už je původní důvod jejich společné cesty, náhrada zničeného kola, zapomenout tak dokonale, že ani sama Misty ho Ashovi ve chvílích četných hádek nepřipomíná.

Nejraději má vodní Pokémony a také všechny roztomilé Pokémony obecně - zejména svého Togepiho. Nesnáší pokémonní brouky (při setkání s Ashovým Caterpie se s tímto pokémonem odmítla spřátelit. Toto však je jen jedna ze tří věcí, které Misty nesnáší, další dvě věci jsou mrkve a papriky), a často také Ashe a Brocka, většinou ovšem jenom po tu krátkou chvíli, kdy se jim podaří vytočit ji nějakou dobře mířenou poznámkou. A vytočit Misty není vůbec nic těžkého, startuje na první našlápnutí. Především po narážkách na její vzhled. Stejně tak dobře ji dokáže rozpálit její poněkud svéhlavý Pokémon Psyduck.

Vedle cestování s Ashem se vzdělává v tréningu, aby se stala nejlepší trenérkou vodních pokémonů. Je také považována za Ashového rivala, kvůli jejich soutěžní povaze.

Misty je někdy milá a optimistická, ale častěji ji vidíme jako rozhněvanou osobnost. Je velmi náladová, ale mezi svými názory může rychle přepnout. Její cíle nejsou tak jasné jako u jiných hlavních postav, ale její záliba a zájem o vodní pokémony je veliká. Mezi její koníčky patří také rybolov, ve kterém používá vlastnoručně upravenou návnadu, která vypadá jako ona. Tuto návnadu pak dala Ashovi jako dar.

Poté, co Ash soutěžil na Stříbrné Konferenci v regionu Jogto, bylo její kolo opraveno a vráceno Sestře Joy ve Chromovém městě. Místy byla smutná, že neměla vhodnou omluvu k tomu, aby cestovala dále s Ashem, zvlášť když viděla, že se Ash nedozvěděl, že ho následovala kvůli jejímu kolu. Navíc - její sestry Daisy, Lila a Violet jí potřebovali v Blankytném městě, kde měla sledovat stadion, když byli na cestě kolem světa. Misty chtěla zůstat s Ashem, ale cítila, že musí převzít stadion, který by byl jinak bez dozoru.

Po návratu jejich sester zůstala jedinou trenérkou stadionu. Od jejich příjezdu to vypadá tak, že kromě Misty tráví na stadionu svůj čas pouze Daisy.

Při pracování ve stadionu někdy přímá pomoc od Traceyho, kdy ji buď navštíví či běží se zásilkou od profesora Oaka.

Misty se objevila v epizodách „The Princess and the Togepi“ a „A Togepi Mirage“, kde se znovu setkává s Ashem a Brockem a kde se poprvé vidí s Maxem a May. Během první epizody se jí Togepi změní v Togetica. Ke konci epizody se Togetic rozhodne zůstat s jiným Togepim. Misty se pak objevuje v dalších třech epizodách od „The Scheme Team“ do „A Real Cleffa-Hanger“.

Vzhled
Obvyklý účes Misty je postranní cop vyčuhující nalevo z její hlavy. Když jde spát, tak si někdy rozpustí vlasy. Nosí také vlasové doplňky jako například kostýmy mořské panny v „Mořská víla Misty“. Misty je také znatelně vyšší než Ash, ale také menší než Brock.

Pokémoni
Buď jen z tradice rodinného stadionu či její lásky k nim dává přednost cvičit vodní typy pokémonů. Její láska k vodním pokémonům může být i proto, že jsou v bitvě extrémně flexibilní a dokážou se snadno přizpůsobit oponentovi, jak uvedla v „Some -Like It Hot! (Někdo to rád horké!)“. Od toho dne, kdy se stala vůdcem stadionu, překonala její strach z Gyaradosů a stále se dozvídá o bojových technikách vodních pokémonů.
Misty_AG

Misty_a_Ash_s_Pikachu
06.10.2012 07:21:26 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se