Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Barry

Barry je hyperaktivní osobnost. Obdivuje Paula a jeho výcvikové metody a chce být stejně silný jako on. Jeho špatná vlastnost je extrémní netrpělivost, jak je vidět hned v jeho první epizodě. Když vběhl do Ashe, požadoval od něj velký peněžní obnos jako náhradu škody do deseti sekund a dokonce odpočítával čas na jeho Pekétchi.
160px-Diamond_Pearl_Barry
Barry je vracející se osoba v seriále pokémon. Jeho premiérový objev byl v epizodě „Bouřlivý boj s Barrym!“.

Barry je hyperaktivní osobnost. Obdivuje Paula a jeho výcvikové metody a chce být stejně silný jako on. Jeho špatná vlastnost je extrémní netrpělivost, jak je vidět hned v jeho první epizodě. Když vběhl do Ashe, požadoval od něj velký peněžní obnos jako náhradu škody do deseti sekund a dokonce odpočítával čas na jeho Pekétchi. Stejně jako Paul, Barry má taky takový zvyk chytat jen silné pokémony. Naštěstí se, na rozdíl od Paula, o ně pěkné stará.

Ještě jak oba žili ve městě Twinleaf, Dawn podporovala Barryho, ale pro její smůlu, on si jí nepamatuje. Barry poznává jenom Ashe, Brocka a Dawn kvůli zápase v Sinnohském Dvojitém zápase s Paulem. Barry pak vyzval Ashe, aby mu ukázal, že jeho výcvikové metody jsou špatné, ale Ash vyšel ze zápasu jako vítěz.

Poté, co Ash porazil Barryho, Barry zůstal sledovat Ashe v bitvě proti Fantině v epizodě „Nelehký zápas!“. Barry si při tom zápase uvědomil, že je jeho technika vynikající.

Barry zůstává se skupinou ještě další epizodu a pak odjíždí cvičit na ostrov Iron. Znovu se ale objeví v epizodách „Kam se poděl náš klid?“ a „Světu hrozí rozvaliny!“ na ostrově Iron. Objeví se také v epizodě „Zastavení ve Jménu Lásky“, kde vstupuje do turnaje v ping pongu. V epizodě „Buď upřímný ke svému pokémonovi“ prohrává. Tam bylo také odhaleno, že on a Dawnin rival, Kenny, byl jeho dobrý přítel. On se také objevuje v epizodě „Staří soupeři, nové kousky“, kdy se dívá na Dawn a Kenny v soutěži v Tatsunamském městě.
Barry
Barry2
Barry3
Barry4
05.10.2012 18:31:00 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se