Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Kenny

Kenny je koordinátor, který se s Dawn v mládí kamarádil. Zřejmě jsou oba dva rivali. Kenny začal jeho pokémonní cestu přibližně ve stejnou dobu jako Dawn. Jako u Dawn, i Kenny si zvolil za svého startera Piplupa.

Jeho první zjev byl v epizodách „Před soutěžní chichotání“ a „Vyrovnání skóre!“, ve kterém on a Dawn vstoupili do Floaromské soutěže. Oba dva se dostali do finále, ale proti Dawn nevyhrál.

Zdá se, že se zamiloval do Dawn, kterou někdy volá jako Dee Dee.

On se na chvíli objevil v televizi v epizodě „Radši přepneme!“ s jeho Prinplupem, ve kterém se jeví jako vítěz soutěže s jeho druhou stuhou.

On se znovu objevil v epizodách „Cesta do neznáma!“ a „Týmový šok!“, kde vstupuje do Solaceonské soutěže s novým pokémonem, Breeloomem.

V epizodách „Soutěž mezi přáteli!“ a „Dívčí strategie!“ se krátce objevil v televizi při sledování Wallacova poháru. Kenny se pak objevuje v epizodě „Divočina s Piloswinem!“ vedle Nanda v Marianově zpravodajských novinkách o koordinátorech. Dále se také objevil v epizodě „Zastavení ve Jménu Lásky“ spolu s Barrym, kde se zjistilo, že jsou nejlepší přátelé. V epizodě „Staří soupeři, nové kousky“ se objevil v Tatsunamské soutěži, kde vyhrál s Prinplupem proti Dawn a jejím Ambipomem. Tímto získává jeho čtvrtou stuhu.
Kenny
Kenny2
Kenny_Dawn
05.10.2012 18:21:21 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se