Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Zoey

Zoey je bez pochyby jedna z nejlepších koordinátorek. Podařilo se jí vyhrát velký Grand Festival v Sinnohu a porazit Dawn, která se do velkého finále dostala se Zoey do křížku. Jako jedna z mála má tu možnost nosit titul Top koordinátorky, a to si řekněme, že to už něco znamená. Sama Zoey se přátelí s trenérkou stadionu Snowpointského stadionu – Candice. Ze začátku, když se potkala s Dawn, ji radila, jak na soutěžích vystupovat a jak předvést své pokémony tak, aby vypadali co nejlépe. Možná z tohoto důvodu se taky Dawn dostala v její kariéře tak daleko.
P-ZOEY~1
Zoey je pokémonní koordinátorka a Dawnina rivalka. Poprvé se objevila v epizodě „První koordinátorský zápas!“. V této epizodě se rychle spřátelila s Dawn. V dalším pokračování v semifinále soutěže města Jubilife poráží Dawn a ve finálním kole Jessie. Pak bylo odhaleno v epizodě „Před soutěžní chichotání!“, že první stuha, kterou vyhrála, byla v bitvě proti Kennyho Prinplupovi. Svůj Soutěžní pass má pro region Sinnoh.

Zoey je velkou měrou zodpovědná za výměnu Ashova Aipoma a Dawniného Buizela. V epizodě „Setkání s protivníkem!“ poprvé navrhovala výměnu těchto pokémonů. V epizodě „Radši přepneme!“ to navrhla znovu, kvůli tomu, že Buizel má radši zápasy a Aipom má radši soutěže. Ash a Dawn nakonec souhlasili s výměnou jejich pokémonů, aby je udělali šťastné.

V epizodě „Dívčí strategie!“ prohrála boj proti May v semifinále ve Wallacově poháru.

Zoey se znovu objevila v epizodě „Neobyčejný zápas!“ kde byla ukázána, jak bojuje s Fantinou. Zoey bojovala s Fantininým Mismagiusem, ale její Glameow prohrál. Tam také bylo odhaleno, že Shellos jí pomohl získat její třetí stuhu.

Dále se objevila v epizodě „Výuka ve třídě“, kde se Ash a jeho přátelé dozvědí o jejích dětstvích. Tam bylo odhaleno, že Zoey byla přítelem z dětství s Candice. Také se dívala v epizodě „Zápas o sedmý odznak“, kdy Ash bojoval s Candice v zápase o odznak. V další epizodě „Pyramidální záležitost“ sledovala Paulův zápas proti Brandonovi. Na konci epizody pak odešla s Candice.

Zoey vstoupila do Sinnohského Grand Festivalu a propracovala si cestu až do finále, kde se znovu octla v zápase s Dawn. Bitva to byla proti Zoeině Gellade a Glameow a Dawniným Piplupem a Togekissem. Bitvu přerušil časový limit a Zoey vyhrála o několik bodů a dostala tak pohár vítězů a titul Top koordinátora. Po soutěži má v plánu vydat se za Candice do města Snowpoint.


Charakter
Zoey je velmi loajální k jejím přátelům, ale nemá žádný problém zaútočit na někoho, když si to zaslouží. Ať tak nebo onak, když jej jeden z jejích přátel zneužívaný, ona se jich zastane. Takové příklady zahrnuje třeba to, když si „Jessilina“ dělala vtípky z Dawn. Navzdory tomu, že Zoey měla zvrtnutý kotník, přes to ještě bojovala v epizodě „Bolavé setkání!“. Zoey také bránila Ashe poté, co cítila, že na něj je Paul hrubý.

Má tendenci mít kruté názory na ty lidi, co se rozhodli zápasit v soutěžích i na stadionech. Toto je viděno v jejích reakcích na Ashe v epizodě „Setkání s protivníkem!“ a na Nanda v „Dawnin neúspěch!“. Pro tyto názory se Ashovi omluvila za její chování v epizodě „Vítání hrdinů!“. V epizodě „Výuka ve třídě“ bylo odhaleno, že důvod, proč má tuto zvláštnost v její povaze je proto, že chtěla být Top Koordinátor, zatímco Candice chtěla být prvotřídním Trenérem.
Zoey
Zoey_Grand_Festival
Zoey_pohar
Zoey_vs_Dawn
28.09.2012 17:12:19 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se