Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Nando

Nando je potulný zpěvák, který se těší z hudby a svou zlatou harfu nosí vždy při sobě, která je zformována jako Mew. Během bitev se chová klidně a dává přednost dávat rozkazy bez křiku a důrazem na to, aby jeho příkazy byly více zdvořilé.
nando
Jeho premiérový objev byl v epizodě „Žádný učený z nebe nespadl!“. Tehdy byl zmatený kvůli rozhodnutí stát se trenérem nebo koordinátorem. Bojoval s Ashem i Dawn s jeho Budew, který se během jeho bitvy s Ashem vyvinul v Roselii. Po bitvě se Nando rozhodl stát pokémonním trenérem stejně jako koordinátorem.

Později znovu objeví v epizodě „Tajná sféra vlivu!“, kde je falešně obviněn a následně zatčen místo Jessie, Jamese a Meowth za ukradení Adamantové koule.

Nando se také objevil v epizodě „Dawnin neúspěch!“, kde vstoupil do Hearthomeské soutěže, kterou nakonec vyhrál.

Po delší pauze se pak objevil v epizodě „Divočina s Piloswinem!” vedle Kennyho v Marianově zpravodajských novinkách o koordinátorech.
Po dlouhé nepřítomnosti se znovu ukazuje v epizodě „Last Call, First Round!“ jako účastník Sinnohského Grand Festivalu. Rychle se dostal mezi nejlepší čtyřku. Následně pak bojoval se Zoey se svou Lopunny a Kricketune. Dokonce svými kombinacemi zapůsobil i na Fantinu, ale Zoey neporazil. Ve stejné epizodě „Coming Full Festival Circle!“ ho můžete spatřit, jak hraje na nástroj. Krátce se objevuje také v posledním kole Grand Festivalu, kde se rozhoduje mezi Dawn a Zoey. Následně pak odchází soutěžit na Konvalinkovou konferenci.
nando2
Nando3
Nando_vs_Dawn
28.09.2012 17:05:25 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se