Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Tyson

Tyson je pokémonní trenér z města Mauville, který se stal šampiónem Konference Ever Grande.Tyson je velmi silný trenér, vyhrál utkání s Ashem a brzo se dostává do finále, kde vyhrává.
tttyyy
Tyson je pokémonní trenér z města Mauville, který se stal šampiónem Konference Ever Grande. Jevil se mezi episodami „Like a Meowth to a Flame” a „Choose It or Lose It!”.

Tyson se poprvé objevil v epizodě „Like a Meowth to a Flame”, kdy použil svého Meowth k záchraně Ashe a jeho přátel z hejna Murkrow, kteří se rychle přibližovali. To ukazuje, že směřovali do stejného místa jíst. Tyson má také jistou lásku k jídlu jako May.

Spěšně pak vyběhl, protože byl předpokládaným běžcem s pochodní pro Konferenci. Tyson pak objevil, že Ash a Brock taky nesli pochodeň. Trochu později: pomáhá znovuzískání kradeného plamene Moltrese. Při získávání zpět plamene užíval svého Metagrosse a jeho Matoucí útok k zastavení balónu Rakeťáků.

Tyson byl ukázán jako silný trenér i s jeho Meowthem. Ukázalo se tak v „Choose It or Lose It!“ a „At the End of the Fray“. Tyson vyhrál utkání s Ashem a brzo se dostává do finále, kde vyhrává.
28.09.2012 16:46:39 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se