Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Harley

Harley je koordinátor z města Slateport. Harley má dost zvláštní povahu. Nosí výbavu podobnou vzhledu Cacturne. Harley má velmi zženštělé manýry, které zahrnují třesoucí se jeho nohy při chůzi. Mluví vysokým hlasem, který je dalším znamením zženštilosti. Dokáže se rozhněvat kvůli malých věcí, to je také důvodem sporu s May. Jeho arogance způsobuje, že se rozčílí, když jeho oponent z něho dostane to nejlepší.
Harley
Harley je koordinátor z města Slateport.

Historie
Harley poprvé bojoval proti May v epizodě „A Cacturne for the Worse!“. Když se tito dva koordinátoři setkali, Harley byl zklamán z několika malicherných důvodů:" ona nevěděla, že jeho Cacturne se jmenuje „Děsivý“ a ještě k tomu mu řekla, že jeho koláčky, které jí nabídl „nebyly moc dobré“." Později se setkali v soutěži, kde používal Cacturne a May Bulbasaura. Během kola zmiňuje, že nechce, aby kdokoliv promluvil během kola. Po tomto kole, v popudu ponížit May, spustil nahrávku, kde byla zřejmě mladší než Max přilepená do vody s hejnem Tentacoolů a hrozivě se bála. May byla vyvedena z míry, ale pokračovala porazit Harleyho.

Harley a May se znovu setkají v epizodách „Hi Ho Silver Wind!”, „Deceit and Assist!” a „Rhapsody in Drew!”. Harley předstíral, že se kamarádí s May a ona mu zpočátku věřila. Harley jí dal „radu“, že Skitty má použít útok „Assist“; toto mělo za následek, že po použití tohoto útoku byla Skitty zmatená. Mezitím Drew sledoval Harleyho a všimne si, že jí Harley podvedl. Později, May zjišťuje Harleyovu lest a brzo budou bojovat ještě jednou. Tentokrát to bylo s Harleyovým Cacturnem a Banettem versus Mayiním Beautiflyem a Bulbasaurem.

Příště se May a Harley setkávají v Šafránovém městě během epizod „The Saffron Con” a „A Hurdle for Squirtle”. Setkali v Pokémonním středisku, kde Harley uvedl, že pracoval jako asistent Sestry Joy z vděčnosti, že mu vyhojila jeho Cacturna. Pak uvedl, že toho litoval a že pilně pracoval, aby dohnal určité věci. To všechno byla lež a May téměř nemohla zápasit, protože jí “mylně” řekl, že nemůže dál zápasit, když nemá vyhrané všechny stuhy regionu Hoenn. Ať tak nebo onak, Lilian Meridian, Kanto Contest MC, jí dal pass pro Kanto region a stuhy zabalené v krabici z důvodu, aby jí poděkoval za pomoc, když Rakeťáci zaútočili na Pokémonní středisko.

Příště se objevil v „Harley Rides Again”, kde soutěžil na Soutěži města Wisteria. V této epizodě poprvé vyhrává stuhu!

Znovu se objevuje v „New Plot-Odd Lot” a „Going for Choke”. Tentokrát se dozvěděl, že May potřebuje ještě jednu stuhu k tomu, aby se mohla zúčastnit Grand Festivalu. Harley si vymyslel plán, aby tomu předešel a udělal přesně toto: získal pomoc Rakeťáků, sliboval jim, že bude pomáhat Jessie, aby vyhrála a James a Meowth mu pomůžou zneškodnit May v zákulisí. Naštěstí Ash, Broch, Max a Drew na tento plán přišli a včas ho stačili překazit.

Dále se objevuje v „May, we Harley Drew’d Ya”, „Thinning the Hoard” a „Channeling the Battle Zone“, kde bojoval proti May na Kanto Grand Festivalu. Harley povolává Cacturne a Wigglytuff proti Munchlaxovi a Eevee, ale oba porazili jeho pokémony. Finální, významnější objev, se uskutečnil v epizodě „The Unbeatable Lightness of Seeing”, kde jednoduše sleduje May a Drew, jak trénují na Soutěžní zápas.

On sám má Soutěžní pass pro soutěžení v regionech Hoenn, Kanto a pravděpodobně také Johto.

V „Oběd po párovém zápase!“ se objevuje ve zpětném záběru. Pak se Harley, Solidad a Drew po delší době ukazují v „Soutěž mezi přáteli!“, kde se dívají na May při Soutěži na Wallacově poháru.

Charakter
Harley má dost zvláštní povahu. Nosí výbavu podobnou vzhledu Cacturne. Harley má velmi zženštělé manýry, které zahrnují třesoucí se jeho nohy při chůzi. Mluví vysokým hlasem, který je dalším znamením zženštilosti. Další příklad jeho zženštělé povahy je ukázán v epizodě „May, We Harley Drew'd Ya!”, kde se obléká jako May, a říká si “Mayley”.Toto učiní May na rozpacích a Solidad to rozesměje. Harley a Solidad jsou zřejmě dávní přátelé.

Harley bere ohled jen na sebe a na jeho pokémony. Je také domýšlivý a rychle rozčílitelný. Dokáže se rozhněvat kvůli malých věcí, to je také důvodem sporu s May. Jeho arogance způsobuje, že se rozčílí, když jeho oponent z něho dostane to nejlepší. Příkladem toho je Mayina první bitva s ním, kde se naštval, protože její Bulbasaur použil Šlehavý útok a tím zablokoval Ariadosové Jedové bodnutí. Harley ponižuje lidi před jinýma (jako třeba trapná May), baví se tím a libuje se v utrpení ostatních (když mluví o pomstě May). Ukazuje znamení, že je škodolibý (potěšení z neštěstí druhých) v jeho ustavičném mučení May a jejích přátel. Nakonec, jak je ukázáno z jeho výkonů ze soutěží - nepodléhá žádným výčitkám používat špinavých taktik k tomu, aby vyhrál.

Pokémoni
Harley je nesmírně hrdý na své pokémony, dokonce až tak, že se přestrojí do šatstva modelovaného po vzoru jeho pokémona, Cacturne.
15.09.2012 17:07:27 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se