Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Drew

Drew je koordinátor pocházející z města LaRousse. Když se účastnil jeho vůbec první soutěže, hned byl poražen koordinátorkou jménem Solidad. Řekl však, že porážka byla taková, že ho to dokonce přinutilo křičet. Ačkoli utrpěl porážku hned v jeho první soutěži, vynaložil své úsilí k tomu, aby se stal ještě lepším koordinátorem. Drew býval velmi náchylný k nervozitě, když začínal jeho kariéru jako koordinátor.
Drew

Drew je Pokémonní koordinátor z města LaRousse a Mayin největší rival.

Drew se poprvé objevil v epizodě „Now that's Flower Power!”. Jako Ashův hlavní rival, Gary, Drew je zobrazený jako důvěřující, kritický a populární mezi jeho přátely.

Když se účastnil jeho vůbec první soutěže, hned byl poražen koordinátorkou jménem Solidad. Řekl však, že porážka byla taková, že ho to dokonce přinutilo křičet. Ačkoli utrpěl porážku hned v jeho první soutěži, vynaložil své úsilí k tomu, aby se stal ještě lepším koordinátorem. Drew býval velmi náchylný k nervozitě, když začínal jeho kariéru jako koordinátor.

Když se poprvé setkal s May, tak si jí nejprve dobíral, kvůli tomu, že byla jako on. Třebaže jeho komentáře May někdy rozzuří, tak je to on, kdo jí poskytne pomoc, když to potřebuje. Drewovy schopnosti byly pro May inspirací, aby se stala lepší koordinátorkou.

Na soutěži ve městě Slateport „Win, Lose or Drew!” poráží May s jeho Roselií. V dalším zápase Drew ztrácí nad Robertem a jeho Miloticem a prohrává. Drew se znovu ukazuje v epizodě “Pros and Con Artists” na Soutěži města Fallarbor. Během soutěže prohrává s Grace a její Medicham. V následující soutěži přeje vítězi a předá jí růži.

Drew se pak ukázal ve finále Hoennského Grand Festivalu v epizodě „Rhapsody in Drew”, kde v semifinále poráží May. Ať tak nebo onak, ve finále ho poráží Robert, který ho také porazil na soutěži ve městě Slateport.

Později se rozhodl jít na soutěže v regionu Kanto spolu s May a jejich jiným rivalem, Harleym. V epizodě „May, We Harley Drew'd Ya!” byl opět spojen s jeho dávným rivalem, známým jako Solidad, která ho kdysi dávno porazila. Během Kanto Grand Festivalu ho poráží May v semifinále a byl umístěn v Top 4.

V „The Unbeatable Lightness of Seeing” řekl, že odcestuje do Johta a bude se účastnit soutěží v tomto regionu. On sám vlastní Soutěžní Pass pro soutěžení v regionech Hoenn, Kanto a Johto. Po dlouhé době se ukázal v „Pruning a Passel of Pals!”, kde sleduje spolu s Harley a Solidad May při soutěži Wallacova poháru.
15.09.2012 17:02:45 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se