Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Harrison

Říkáte si, proč se Ash vydal do Hoennu a né někde jinde? Je to zásluhou Harrisna, který ho o tom přesvědčil, potká nové pokémony, přátele a může se zúčastnit tamní pokémonní ligy. Harrison začal svou cestu ve městě Littleroot, v Hoennua soutěžil také na Stříbrné konferenci v Johtové lize.
hati
Harrison je postava ze seriálu. Svou cestu začal ve městě Littleroot, v Hoennu. Soutěžil také na Stříbrné konferenci v Johtové lize.

Poprvé se objevil v epizodě „Pop Goes the Sneasel“. Spolu s Ashem a jeho přátely se Harrison pokusí zapálit pochodeň Stříbrné Konference v Ho-Ohové svatyni. Je tu ale jeden háček, napřed musí obejít divokou Sneasel, která tento oheň střeží. Hned po vystoupení na vrcholek, kde se skrývá svatyně se na naše přátele vrhají Machoke a Machop, kteří se spojili se Sneasel. Ačkoli je Misty a Harrison dokážou zastavit, Ash při vstoupení do svatyně takové štěstí nemá. Při vstupu ho napadla divoká Sneasel, proti které následně použije Totodila. Poprvé se to nepodaří, ale napodruhé použije Harrison Blazikena divokou Sneasel chytne!

Po pár epizodách, během kvalifikačních kol Stříbrné Konference se Harrison objevuje v epizodě „Can't Beat the Heat”, kde se utkal s Ashem v plném zápase šest proti šesti. Tato bitva pokračovala díly „Playing with Fire” a “Johto Photo Finish”. V pozdější epizodě poráží Harrison Ashe, ale při dalším zápase jej poráží Jon Dikson.

Právě Harrison byl ten člověk, kdo přesvědčí Ashe jít do Hoennského regionu. Řekl Ashovi o profesoru Birchovi a o pokémonech, které pravděpodobně ještě nikdy předtím neviděl.Po Stříbrné Konferenci se Harrison šel účastnit šampionátu Indigové ligy.
15.09.2012 16:55:42 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se