Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Porota soutěží

Porota je důležitá! Uděluje stuhy vítězům a rozhoduje o jejich výkonu. Mezi hlavní porotce patší Sestra Joy, Raoul Contesta a Pan Sukizo.
porota_soutezeSestra Joy
V každém pokémonském středisku, do kterého přijdete, najdete sestru Joy nebo některou z jejich sestřenic (které se taky jmenují Joy). Posláním sestry Joy je péče o nemocné a poraněné Pokémony. Zároveň je také oficiální členkou Pokémonové Ligy. Její práce jí ale nedovoluje trénovat Pokémony. A tak, aby se dostala do Pokémonové ligy, musela složit velmi těžkou zkoušku. Ale zvládla ji naprosto skvěle!

Všechny Sestry Joy vypadají skoro stejně. Je mezi nimi ale jeden drobný rozdíl, který dokáže Brock rozlišit a tak pozná každou z nich. Každá Sestra Joy má jinou barvu kříže na svém klobouku, který znázorňuje v jakém městě nebo regionu pracuje.

V celém světě jsou i nějaké Sestry Joy, které se liší dalšími znaky od jiných Sester Joy. Například Sestra Joy, která vystupovala v epizodě „Výjimečná Joy!“ má navíc opálenější pleť. Pak existuje Sestra Joy, která vedla vykopávky s Machokem, Rhydonem a s archeology, kteří chtěli najít zkameněliny Kabuta v epizodě „Nebezpečné krunýře!“.

Ačkoli je mezi nimi mnoho výjimek, Sestra Joy obecně používá jako svého pomocníka pokémona Chansey. Ve skutečnosti, vývoj Chansey byl přidán až v druhé generaci, která se jeví fyzicky podobná Sestře Joy. Další jejich spojení je, že japonské jméno Blissey může být míněno jako „Šťastná ošetřovatelka“.

V seriále se Sestry Joy velice podobají Policistkám Jenny. To může signalizovat nějaký druh vztahu či hlubšího spojení mezi nimi. Jediná známá věc o těchto dvou rodinách je, že si žijí zřejmě za dobrých podmínek.

Některé tyto Sestry Joy rozdávají první pokémony svým trenérům bez pokémonního profesora. Jedno takové místo je ve městě Slateport.

Sestra Joy také soudí pokémoní Koordinátory v pokémoních soutěžích.

S příchodem nové generace s názvem Best Wishes se stejně jako mnohým stávajícím postavám přeměnil vzhled či převlek. V případě sestry Joy se jedná o kompletní obměnu jak obleku, tak tváře.
joxRaoul Contesta
Raoul Contesta je jeden ze členů poroty v pokémonních soutěžích.

Contesta je hlavním porotcem soutěže a také ředitel pokémonních soutěží. Je to také on, kdo komentuje výkon koordinátorů a jejich pokémonů většinou jako první. Při soutěži (v epizodě „Cruisin' for a Losin'“) , kdy May používala Bulbasaura se na ní utrhl, že nesmí používat svého pokémona až do úplného vysílení.
contesta2Pan Sukizo
Pan Suziko je prezident Pokémoního fanklubu a jeden ze členů poroty pokémonních soutěží spolu s panem Contestou a Sestrou Joy.

Sukizo je muž několika slov. Jeho obvyklá fráze je „To bylo Pozoruhodné!“.
Sukizo
12.09.2012 16:20:11 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se