Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Hlasatelé

A co by to byla za soutěž bez jedné z mnoha hlasatelek. K soutěžím určitě patří moderátoři a to je právě ten případ!
hlasateleVivian Meridian
Vivian Meridian je postava v pokémonním seriále. Je Hoennskou hlasatelkou soutěží a také jedním ze soudců Kanto Grand Festivalu.

Její práce je většinou zdůrazňovat zajímavé okamžiky v soutěži, podobně jako u hlasatele sportovních událostí. Navíc také představuje Koordinátory při vstupu do soutěže.

Vivian je sestra Lilian. Obě dvě vypadají stejně, ale mají úplně jiné osobnosti.
VivianLilian Meridian
Lilian Meridian je postava v pokémonním seriále. Je hlasatelkou soutěží v Kantu.

Lilian je mladší sestra Vivian. Ačkoliv vypadají velmi podobně, přesto jsou drastičtě jiné v rámci jejich povah. I když se jinak oblékají, tak se ještě pořád některým lidem pletou.

V její premiérové epizodě se objevila jako provozovatelka soutěže v Šafránovém městě. V seriále se objevila s jejím Espeonem.
LilianMarian
Marian je postava v pokémonním seriále. Je hlasatelkou soutěží v regionu Sinnoh. Její vztah k Lilian a Vivian je neznámý. Marian je podobná oběma postavám, kromě toho, že nemá mateřské znaménko.

Poprvé se objevila v episodě „Dívčí dobrodružství začíná!“ následně v každé oficiální soutěži v Sinnohu.
MarianRhonda
Rhonda je hlasatelkou pořadu Sinnoh Dnes!

Objevila se v epizodách „Dvojčata šampióni!“, „Jenom se převléknu a už jdu!“, „Tajná sféra vlivu!“, „Vrcholový tréning!“, „Hromadná hrošáda!“, „Přihlaste se do soutěže“, „Vzdušné cíle“ a „Nečestná hra“ jako vracející se postava. Také vysílala v epizodě „Třpytivá koule v ohrožení!“ ve zpravodajství o ukradené Adamantové kouli.

Rhonda vypadá jako velmi oddaná své práci, když chodí do velkých dálek, aby vytvořila svůj příběh. Nenávidí, když někdo z jejího štábu nedělá svou práci, nebo jí dělá špatně. Příklad je třeba v epizodě „Přihlašte se do soutěže!“, když se ukryla ve křoví, aby mohla natočit Wallace. Bohužel pro Rhondu, kamera měla vybitou baterii a nemohla natočit reportáž. „Dvojitý trénink na zápas“ - to je episoda, kde se Rhodna objevila v televizi zrovna, když Ash a Brock přišli do místnosti. V televizi dělala rozhovor s Paulem, který zrovna porazil osmého leadra stadionu a získal svůj osmý odznak, kterým se kvalifikoval do soutěže oblasti Sinnoh.
Rhonda
02.09.2012 20:49:00 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se