Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Team Rocket

Team Rocket, jinak řečeno Rakeťáci, je skupina zlodějů pokémonů založená v regionu Kanto a Johto a na Sevii Islands. Tato skupina se specializuje na kradení či chytání nějak vzácných pokémonů. Jejich motto zní „Kraďte pokémony pro zisk“. Jejich skutečný cíl je převzít svět za pomocí pokémonů. V pokémonním seriále mají Rakeťáci základnu v regionu Kanto a s menšími základnami v Johtu. Jako ve hrách, tak i v seriále je Giovanni Leader na stadioně ve Chromovém městě. Ashovy cesty skrz toto město ho zavedou až do tohoto stadionu, ale Giovanni byl vystřídán Jessie a Jamesem. Podzemní škola pro začínající agenty Teamu Rocket je přítomna kdesi v regionu, zatímco organizační velitelství bylo dříve blízko Oblázkového města. Velitelství bylo přestěhováno během Ashovy cesty v Johtu či Hoennu k velké budově v kaňonu, kvůli hněvu Mewtwo, který zničil základnu.
imagesCAETMZKR


Giovanni
O této osobě je málo známá jeho minulost. Ať tak nebo onak, některé věci jsou známé:
Jeho matka byla vedoucí skupiny zlodějů ještě před Giovannim.

Zatímco Giovanni se chová velmi zřídka záporně, jeho agenti na něj velmi často myslí, kvůli odměně. Během Hoennské ságy se objevil několikrát v Meowthově mysli, když chtěl ukrást pokémona, kterého by pak odnesl Giovannimu a stal by se jeho oblíbencem. Tyto šéfovské fantazie nikdy neukážou jeho aktuální osobnost.

Poprvé se objevil v epizodě „Bitva na palubě Svaté Anny!“, kde si vybírá, místo Meowtha, svou hlavní kočku Persiana. V epizodě mluvil s Jessie, Jamesem a Meowthem skrz televizní obrazovku. Jeho tvář zůstala skrytá ve stínu, kde byly obvykle viděny pouze jeho ústa. V epizodě „Ostrov obřích pokémonů“ je odhaleno, že vlastní zábavní park, Pokémon Land.

Až do epizody „Zápas o odznak“ byl jeho hlas rozdvojen, jako kdyby mluvili dva lidé najednou. Ať se stalo cokoliv, v této epizodě dostal normální hlas a během jeho bitvy s Garym vykračuje ze stínu a jeho tvář byla poprvé odhalena. Jeho známá sestava ve stadioně: Machamp, Kingler, Rhydon a Golem. Když se zdá, že je v nevýhodě, používá Meowtwo, který poráží Garyho Nidokinga a Arcanina.

V epizodě „Protivníci“ Mewtwo vyhazuje do vzduchu Giovanniho stavení. On a jeho Persian přežije explozi.

Giovanni se také objevil na začátku filmu „Meowtwo vrací úder“, kde pro něho měl Dr. Fuji klon Mewtwa. Poté, co Mewtwo zničil laboratoř, mu Giovanni řekl, že ho viděl jako rovnocenného partnera. Giovanni dává Mewtwa do obrněných jednotek a používá ho k poražení trenérů v bitvách na stadionu. Scéna, kde Mewtwo zničil Giovanniho základnu, byl ve filmu také ukázán.

Jen jedenkrát, kdy Giovanni byl viděn bojovat, bylo v epizodě „Zápas o odznak“. Proti Garymu používal silné pokémony, ale později musí opustit stadion s nevysvětleným naléhavým případem. V té chvíli přebírá stadion Jessie a bojuje proti Ashovi. Než se Ash vrátil z Hoennu, Agatha měla na starost tento stadion. Giovanniho důvody pro opuštění Chromového stadionu nebyly vysvětleny, ačkoli to asi má spojitost s událostmi uvedené v epizodě.

Giovanni je jeden ze tří nejprominentnějších osobností, o kterých se spekuluje, že by mohli být Ashůvi otci. Tato spekulace není nijak podložená.
gioMadame Boss
Madame Boss je bývalou šéfkou teamu Rocket. Předtím, než po ní převzal organizaci její syn Giovanni, se naplno věnovala své práci. S Jessiinou matkou byly kamarádky, nebo alespoň něco víc, než jen šéf a sloužící. Jejím hlavním cílem, po kterém by mohla celá organizace Rakeťáků zbohatnout, bylo chycení legendárního pokémona Mewa. Pro tuto výpravu si vybrala právě Miyamotu, která kvůli své práci musela opustit Jessie.

Ona není tak chytrá jako její syn Giovanni. Toto může být založeno na několika četných faktech, včetně nahrávek nasvědčující existenci Mewa, který mohl přinést teamu Rocket nesmírné bohatství.
Madame_BossButch & Cassidy
Rakeťáci, pověření samostatnými úkoly, se vyskytují většinou ve dvojicích chlapec a dívka. Takovou dvojici jsou krom Jessie a Jamese třeba Butch a Cassidy. Zdánlivě vypadají chytřejší a schopnější, ovšem se svými ubohými pokémony - Raticate a Drowze - toho moc předvést nedokážou. A když náhodou vymyslí opravdu dobrý plán, překazí jim ho nechtic Jessie a James. Při každém střetu tahají za kratší provaz. Butch a Cassidy na rozdíl od Jessie a Jamese neprchají pouze za scény, ale nastupují do vězení, a zřejmě na hodně dlouho. Není tedy divu, že se tyhle dvě dvojice navzájem velice nesnášejí. Obzvláště holky: Jessie a Cassidy.

Butch
Butch je jedna polovina týmu teamu Rocket. Příležitostně se objeví, když narazí na Ashe s jeho přáteli v seriále.

Butchova partnerka je Cassidy. Jeho jméno je většinou vyslovováno špatně, na rozdíl od Cassidy. Většinou, když se setkají Jessie a James spolu s Butchem a Cassidy, James omylem říká Butchovi [buč] bač.

Cassidy
Cassidy je druhá polovina týmu teamu Rocket. Příležitostně se objeví, když narazí na Ashe s jeho přáteli v seriále.

Její partner je Butch. Cassidy a Jessie se setkali buď před nebo chvíli po spojení teamu Rocket a od té doby jsou rivaly. Cassidy oproti Jessie se dokáže více ovládat a není tak náchylná k výbuchům.
ButchaCassidyAttila & Hun
Attila a Hun se k misím blíží příležitostně. A když někdy prohrají, nezdá se, že by jim to nějak vadilo. Dokonce v těchto situacích v klidu ustupují. Navzdory tomu, jak vypadá, on není dominantní partner a to, co se bude dělat určuje Hun. Attila neukazuje nijaká znamení rozčílení, ale někdy zachází až tak daleko, že si tropí žerty z Huniny vážnější osobnosti.

Jedna specifická událost, kde Attila ztrácí náladu je tehdy, kdy objevil, že jí Marina požádala o pomoc skrz pokémonní výbavu (PokéGear).

Attila
Attila je členem teamu Rocket. Objevuje se spolu se svou partnerkou - Hun v epizodě „Legend of Thunder!“. Jako jiná dua teamu Rocket, i jejich partnerská jména tvoří slavného historického darebáka: v tomto případě je to Attila the Hun.

Hun
Hun je členkou Teamu Rocket. Ona se objevuje současně se svým partnerem, Attilou, v epizodě „Legend of Thunder!“.

Vztahy k ostatním členům
Attila nemá žádnou zaznamenanou historii s jeho partnerkou Hun, zatímco se tvrdí, že jsou noví partneři, jejich chování nasvědčuje tomu, že za sebou mají nějakou společnou historii. Tenhle pár si bere misijní objednávky od profesora Sebastiana.
Attila+HunJessie, James a Meowth
A konečně naše legendární trio. V seriále jsou s námi už od jeho vzniku a snaží se chytit Ashova Pikachu. To se jim ale nikdy nepovedlo. Jejich chabé pokusy většinou nestojí za nic, ale někdy se jim podaří vymyslet takovou lest, že se jim podaří Pikachu alespoň na malou chvíli vlastnit. Jejich nejoblíbenějšími pastmi jsou jámy. V dalších epizodách je ale už moc nevyužívají a spoléhají se spíše na roboty a jejich pokémony. Jessie se stala nadějnou koordinátorkou, když se jí v Sinnoh regionu podařilo vyhrát celkem pět stuh a dostat se tak na místní Grand Festival. Zato James má radší, spolu s Meowthem jídlo, a taky sbírání zátek, což ho vždy uvede do té správné nálady.

Trio Rakeťáků složené z Jessie, Jamese a mluvícího Meowth. Od jedné doby pronásledují Ashe Ketchuma a snaží se mu ukrást jeho Pikachu a ostatní pokémony. Toto trio provází trenéry a snaží se jim ukrást pokémony, aby je mohli předat hlavnímu vůdci Rakeťáků, Giovannimu. Dosud se jim podařilo Giovannimu poslat pouze dva pokémony: Togepiho a Yenmu, které odmítl.
JessieJamesMeowth
Jessie
Jessie, v Japonsku známá jako Musashi, je tou částí nejznámější dvojice Rakeťáků, která určuje, co bude dělat, jak se to bude dělat, a kdo může za to, že se to zase nepovedlo. Je jí 25 let (podle Pokeani). Občas ovšem svou roli víceméně nedobrovolné předává velkohubému Meowthovi. Vyrůstala v chudých poměrech, vychovávaná jen svou matkou. Mimochodem - i ta pracovala už kdysi dávno pro Rakeťáky, tehdy ještě pod Giovannniho matkou vystupující pod jménem Madame Boss. Jablko tedy nepadá daleko od stromu. A to i přes veškerou snahu - matka dokonce Jessie zaplatila studium na prestižní snobské pokémonové akademii, aby z ní něco bylo. Když Jessie společně s Jamesem vyhodili od zkoušek, odešla do pouličního Kolařského gangu, a nakonec stejně skončila u Rakeťáků.

Jessie má modré oči, a červené vlasy neuvěřitelného střihu a objemu. Ráda se hezky obléká. „Jsem snad jediným členem týmu, který si myslí, že nadvláda nad světem je důležitější než svačina?!“ ptá se Jessie v jedné z epizod. Odpověď je - ano. Pro Jamese a Meowtha je opravdu často jídlo příliš velkým lákadlem. To Jessie rozptyluje jiná drobnost - když je narušená její dokonalá (jak se sama domnívá) krása. Pak se jí zmocňuje zuřivost skoro stejná, jako když James odpoví nevhodně na některý z jejích častých dotazů. Prchlivá povaha dívčích postav v seriálu je prostě vlastní hodným (Misty), i zlým.

Hlavním cílem dvojice Rakeťáků je chytit Ashova Pikachu. Kromě toho ovšem mají i vlastní, neméně ambiciózní plány - Jessie by například chtěla být hodně, hodně, hodně bohatá. Dokonce ještě víc než James, protože na rozdíl od něj pochází z chudé rodiny, a tak si života v přepychu nikdy neužila. Myslím, že neprozradím mnoho, když vám povím, že ani neužije. :-)

Jejich hlavním Pokémonem se s nástupem k Rakeťákům stal Ekans, kterého dostala k narozeninám. Postupně se vyvinul v Arboka. Jessie vůbec není tak špatná trenérka, jak by se mohlo zdát z výsledků, a ani Arbok není tak špatný pokémonn - několikrát dokáže zvítězit i proti velké přesile. Většinou musí bojovat sám, protože stejně jako James, ani Jessie nemá pokémonů na výběr. Chvíli měla užitečného Lickitunga, ale hloupě ho vyměnila za Wobbuffeta. Ten sice není moc silný, ale zato je roztomilý, neustále se dere bez vyzvání z poké ballu, dožaduje se účasti na Rakeťáckých akcích.

V Hoennu se Jessie stala pokémonní koordinátorkou. Vystoupí na každé soutěži, na které může. Ačkoli se často dostala do druhého a vyššího kola, tak tam obvykle prohrává. Ať tak nebo onak, v epizodě „Problematická výpujčka!“ nakonec vyhrála s Ashovým Aipomem v neoficiální soutěži. Později však v epizodě „Týmový šok!“vyhrává oficiální soutěž v městě Solaceon za pomocí Dustoxe. Její další stuhu vyhrává také v epizodě „Nelehký zápas!“ za pomocí její Yanmegy. Jessie má Soutěžní Pass pro zápasení v Hoennu, Kantu a Sinnohském regionu.

V Kanto soutěžích se Jessie převleče za Jessebellu (která je podobná Jamesové bývalé snoubence Jessiebelle). Nakonec Ash, Brock, Max a May zjišťují její pravou identitu v poslední soutěži. Během Grand Festivalu v Kantu se Jessie vystrojí jako Jessadia a nosí brýle, dlouhé bílé ponožky, žluté a oranžové oblečení a své vlasy nosila v copech. Na festivale pracovala jako hlasatelka a od Lilian Meridian asistentka.

V Sinnohské super soutěži se Jessie převleče jako Jessalina. V těchto soutěžích se jí zprvu docela dařilo, ale pak zapomněla na to, že musí zdůraznit pokémony a né sebe. Ačkoli Jessie většinou každou soutěž v regionech Kanto a Hoenn prohrála, v Sinnohském regionu se jí začíná pořádně dařit, protože získala všech pět stuh a je ji nabídnuta možnost zůčastnit se Sinnohského Grand Festivalu. Ačkoliv se Jessialina účastní, v semifinále prohrává s Dawn.

Jessie dabuje Eva Spoustová
jessie
James
James v Japonsku známý jako Kojirō, je tím druhým, který se většinou jen veze ve vleku Jessiiných nápadů. Podle Pokeani je Jamesovi 25 let. James pochází z bohaté, vážené rodiny. V dětství byl spořádaným chlapcem, který chodil do školy, dobře se učil, rád sportoval, především plaval. Ale pak ho rodiče, jak bylo tehdy zvykem, v raném věku zasnoubili s dívkou. Byla to ale protiva, která mu od samého začátku říkala co dělat, a co ne - no doveďte si představit, jak to Jamese muselo štvát. Raději v zoufalství utekl z domu. James, ještě jako hodné dítě svých rodičů, byl žákem pokémonové akademie. Tam se také poznal s Jessie. A tam také společně při zkouškách dosáhli nejhoršího výsledku v dějinách akademie a byli vyhozeni. Po nějakou dobu pak byl James součástí pouličního Kolařského gangu, kde byl znám jako malý Jim, ale nakonec se spolu s Jessie připojili k Rakeťákům.

Pro Jamese jsou charakteristické modré vlasy a zelené oči. Vždy má po ruce nějakou růži, ke které čichá - růže má symbolizovat jeho romantickou a citlivou duši. Jinak ale trpí alergií na pyl, takže se rostlinám vyhýbá. Miluje jídlo - záliba, kterou sdílí s kočičím pokémonem Meowthem. Kolik už jenom vychytralých plánů na polapení Pikachu ztroskotalo proto, že se nechal rozptýlit jídlem! Jeho největším koníčkem je ale sbírání zátek a uzávěrů.

Ve dvojici s Jessie je považován za toho hodnějšího (pokud se lze tak o někom z Rakeťákům vyjádřit), vzpomeňte třeba na jeho památkový výrok: „Jsme zlí, ale nejsme bezcitní!“. Další z jeho typických vlastností je mírná natvrdlost, která vede k tomu, že se nechá až směšně snadno napálit. Například na lodi svaté Anny naletí prodavači zlatých Magikarpů, a jednoho si koupí. Jen šťastnou shodou náhod se mu později tento jinak bezcenný pokémon hodí (protože je to jediný vodní, kterého Rakeťáci mají). Téměř v každé epizodě seriálu je právě James tím nešťastníkem, který utrží nejvíce šrámů z nepovedených Rakeťáckých plánů na polapení Pikachu. Nelze mu ale krom vytrvalosti a nezdolnému optimismu upřít notnou dávkou odolnosti - to co on, to by přežil málokdo jiný. Jamesovým oblíbeným pokémonem se s nástupem k Rakeťákům stal Koffing, který se mu v 31. epizodě vyvine na Weezinga. Přesněji řečeno - byl to jeho jediný pokémon, neboť Rakeťáci obecně nemají při chytání pokémonů moc štěstí. Ani těch vzácných jako Pikachu, ani žádných jiných. Pravda, James měl ještě Weepinbella, uloženého v pokémonní školce, a dokonce se tam vyvinul ve Victreebela. K Jamesovi se ale moc nehlásí, natož aby s ním cestoval v poké ballu. A nakonec je tu vůbec první pokémon, kterého James dostal - Growlithe. Ten ho zachránil od svatby s neodbytnou snoubenkou a James ho ponechal v domě svých rodičů coby hlídajícího psa.

Jamese dabuje Michal Michálek
james
Meowth
Meowth (čti Mňau) je pokémon. Ale nikoliv pokémon obyčejný - jako jeden z mála mluví jak řečí pokémonů, tak řečí lidí. A mluví často a rád. Především o sobě. Jeho pánem je samotný vůdce Rakeťáků, Giovanni, ovšem v poké ballu Meowth nezůstává. Doprovází vždy dvojici Jamese a Jessie a je sám o sobě trenérem. Samostatně se rozhoduje, co a kdy udělá, a často také, co a kdy udělají Jessie a James. Giovanni si místo něj jako mazlíčka pořídil Persiana, který sice nemluví, ale zato je roztomilý a přítulný. To ovšem Meowth nese dosti nelibě, a od té doby nesnáší všechny Persiany.

Charakteristické rysy - je otravný, upovídaný, nafoukaný, ale zároveň dost odvážný a chytrý. Občas všechny kolem překvapí záchvatem dobrosrdečnosti. Mnoho plánů na polapení Pikachu pochází z jeho hlavy. Jsou sice všechny neúspěšné, ale některé vypadají teoreticky velice nadějně. Sám se tituluje jako nejlepší kočka na světě.

Pozor, teď se dozvíte odpověď na to, co vám určitě už dávno vrtalo hlavou – jak to, že Meowth umí mluvit? Nejsou v tom žádné čáry. Meowth se naučil chodit, mluvit a dokonce číst a psát v mládí za svého pobytu v Hollywoodu. Tam potkal krásnou Meowth slečnu - Meowsie, a tohle všecko se sám naučil jen proto, aby na ni udělal dojem. Jelikož ovšem v Hollywoodu nebyl jako herec, ale jako kočka-bezdomovec, příliš to nezabralo. Ale to, co se naučil, už se vrátit nedalo, a tak se Meowth stal napůl pokémonem, napůl člověkem, a nakonec skončil tam, kde většinou zkrachovalé existence končí - u Rakeťáků. Občas sám neví, čím je víc, vzpomeňte třeba, jak chtěl v jedné epizodě sám mít svého pokémona, a až dojemně se staral o Togepiho. Možná je proto pro něj nakonec dobře, že je u Rakeťáků, protože Jessie a James v něm vidí svého kamaráda a chovají se k němu jako ke skutečnému člověku...
Meowth_Team_RocketDomino
Domino, také známá jako 009 a Černý tulipán, je elitní důstojník uvnitř team Rocket. Její minulost předtím, než se stala členkou Rakeťáků je úplně neznámá, ale ona tvrdí, že Domino není její skutečné jméno. Má prudkou povahu, ale zadržuje to, když zrovna vykonává nějakou misi. Ať tak nebo onak, když se na ní šéf naštve, tak si vylije zlost na malých agentech.

Vztah s ostatními členy
Domino, jak se zdá, bude mít velmi blízký vztah k Giovannimu. Giovanni s ní zahájil usnesení o zahájení konkurzního řízení a vykonával s ní údržbu telefonních komunikací a dokonce s ní mluvil o věcech, které měly málo co dělat s misí. Její blízkost k němu je také podpořena jejím zdůvodněním, kdy si myslí, že jeho činy ohrozí jeho vlastní záměr. Hodně málo lidí s ním může takhle mluvit a vyjít z toho dobře.

Její schopnosti a pokémoni
Domino nemá pokémony, ale dokáže si poradit i bez nich. Je vynikající bojovník a její volba zbraní se zaměřuje na elektrické typy. Při plnění své práce využívá gymnastické schopnosti.
DominoVicious
Vicious (v překladu „Zlý“), známý jako Maskovaný-železný nájezdník, je elitní důstojník team Rocket. Ve čtvrtém filmu „Pokémon Navždy“ byl hlavní zlou postavou. Vicious je možná jedinou osobou v celé historii Pokémonů, kdo se zdá být čistě jenom zlým. Je ukázáno, že je bezcitný, krutý (ačkoli pravděpodobně v menším rozsahu než „J“), a především sobecký. Vicious je ambiciózní a megalomanský - ačkoli Celebiho chytá pod záminkou, aby ho přivedl k Giovannimu, jeho pravé úmysly jsou takové, že použije sílu Celebiho, aby svrhl svého šéfa a vládnul teamu Rocket sám.

Historie
Nemnoho je o něm známo, až na to, že má uvnitř teamu Rocket velkou pověst. Jessie, James a Meowth, když ho poznají, ihned za ním začali nestydatě dolézat.

Vztah s ostatními členy
O jeho známostech v team Rocket moc nevíme. Vedle toho silně nenávidí Giovanniho a jeho plány si střádá tak, aby dostal jeho šéfovskou pozici. Ačkoliv nemá rád svého šéfa, na rozdíl od jiných elitních důstojníků, jako je Domino, vidí Rakeťáky jako pomocníky, se kterými by se spojil za účelem roznášení toho, že nalezl svou novou sílu.

Schopnosti
Vicious provádí boj zblízka. Spoléhá na ty pokémony, kteří byli přeměněni jeho Dark Ballem (není známo jestli jeho Sneasel a Scizor byli obětí Dark Ballu, ale jeho Tyranirar byl). Původ a technologie Dark Ballu není známa; tato technologie nemusí patřit teamu Rocket, protože on je jediný viděný člověk, který jej používal. Jediná známost o Dark Ballu je, že předělá cílového pokémona na extrémně oddaného. Pokémon zaútočí bez ohledu na předchozí přátelství s jinými pokémony a poslouchá jen trenéra vlastnící poké ball.
ViciousTyson
Tyson je vysoký agent teamu Rocket.

Osobnost
Tyson je poněkud hrubý, ale né primitivní. Tyson si bere tři nejvíce zbytečné agenty, které může najít (samozřejmě to jsou Jessie, James a Meowth) a dá jim nejnebezpečnější práci jen za to, že jim dá najíst zadarmo. Je také známo, že tu a tam dělá špatné žerty. Po sléze byl zatčen s některými dalšími Vojáky Teamu Rocket na konci epizody „Rage with Innocence“.
TysonWendy
Wendy je členkou teamu Rocket, která se doposud objevila jen v jedné epizodě, v „Dues and Don'ts“. Před léty, ona a Jessie trénovaly společně. Jednoho dne si objednali ovocný jogurtový nápoj v Rocket Café. Jessie jí požádala, aby účet zaplatila a pak jí řekla „Já ti to jednou zaplatím“. Wendy na to nikdy nezapomněla a doteďka k ní cítí odpor. Pak Wendy našla všechny tři, když jim Rakeťácká verbířka - Rocket Scout ukázala, že jsou vymazáni z databáze Rakeťáků a aby se znovu zaregistrovali. Wendy předala informace Giovannimu a navrhla, aby se k Rakeťákům už nevrátili a jenom aby splatili, co dluží. V té chvíli se Giovanni rozhodne, že je musí vyrazit, ale Jessie a James prošli ve zkoušce při registraci.
WendyViper
Viper (v překladu Zmije) je charakter ve speciálních dílech v epizodě „Training Daze“. Zastává roli poddůstojníka provádějící výcvik akademie teamu Rocket. Viper cvičí nově přijímané zaměstnance pro Rakeťáky.
ViperMiamoto
Miyamoto je matka Jessie a bývalá členka teamu Rocket.

Osobnost
Svůj život shrnuje do tří jednoduchých frází:

1 - Zisk
2 - Šetrně hospodařit
3,4,5 - Pokémoni!

Miyamoto je oddaná teamu Rocket. Ona je, stejně jako její dcera, v mnohých ohledech stejná. Možná je méně hrubá a dramatická než ona a je více pohodová. Miyamoto také chová velikou lásku k její dceři. Tím, že se nemohla o svou dceru starat, postavila Jessie k adopci a teď vydělává peníze k tomu, aby ji jí zpět dali.

Historie
Miyamoto byla v aktivní službě. Byla to první osoba, která dostala hmatatelný důkaz o Mewovi. Když ukázala nahrávku bývalé šéfce teamu Rocket jménem Madame Boss, byla poslána na misi na zachycení Mewa. Miyamoto se mohla zbláznit, když musela opustit Jessie a proto má její fotografii pořád u sebe. Zatímco plní misi skrz Andy Mountains, ztrácí se ve vánici, která se náhle utišuje, a uvidí to, proč je tady - Mew. Potom co ona ukazuje Mew obraz Jessie, Mew náhle mizí a vánice se vrátí. Za chvíli se spouští lavina a Miyamoto vykřikuje a to je poslední věc, která byla slyšena. V následujících letech podává zprávu Giovannimu. Pokud je známo, Miyamoto ještě může hledat Mewa.

Vztahy s ostatními členy
Miyamoto je matka Jessie a moc ráda by se starala o svou dceru. Také se zdá, že se dobře zná s Madame Boss. Dokonce brala mise rovnou od ní. S velkou šéfkou hovoří taky o jiných věcech, než jen o práci, jako například o jejích dětech.
MiyamotoRocket Scout
Kdo že to je? Tato verbířka láká trenéry k Rakeťákům. I našemu známému triu se stalo, že byli vyloučeni z týmu. Všichni se pak zaregistrovali zpět a nyní jsou opět platnými členy Rakeťáků.

Rocket Scout je osobnost v epizodě „Dues a Don'ts“. Zrovna ona znovu zaregistruje Jessie, Jamese a Meowtha potom, co se dozví, že již nejsou členy Rakeťáků. Předtím, co se tak stane, musí složit zkoušku. Tu ovšem naše trio složí a znovu tak patří mezi Rakeťáky.
Rocket_ScoutOstatní členové Teamu Rocket
Mondo
Napadlo vás někdy, kde vlastně Rakeťáci berou tu spoustu úžasných technických vynálezů, Megicarp ponorkou počínaje a vzducholodí konče? A jak je dokážou tak rychle opravovat, když je jejich technika při pokusech chytit Pikachu znovu a znovu ničena do posledního šroubku? Mezi Rakeťáky je jeden šikovný mechanik - Mondo. Stojí doslova a do písmene v pozadí všeho dění, a na obrazovce ho nikdy neuvidíte. Krom konstrukce nových šílených přístrojů a opravování těch zničených, je jeho hlavní zábavou flirtování s Jessie, trénování svých Pokémonů (Ditto a Tauros) a mazlení se s Meowthem, kterého zbožňuje ještě o něco víc než Jessie...

Mondo je členem teamu Rocket, který napomáhá triu Jessie, James a Meowth s dodávkami strojů a při jejich rekonstrukci.

Vzhledy
Mondův první a poslední objev byl v rádiovém dramatu pouze v Japonsku „It's a White Tomorrow, Team Rocket!“. Toto drama zachycuje jednu z pravidelných schůzek mezi Jessie, Jamesem, Meowthem a Mondem. Mondo vyměnil jeho Ditta za Meowtha, ale dohoda nedělala dobrotu a oba pokémoni se vrátili původním majitelům. Po jeho objevení v dramatu začaly kolovat pověsti o jeho objevení v seriále. Ale bylo dokázáno, že se mýlili.

Mondo má ohromný obdiv Jessie, Jamese a Meowtha. Mondo se zbláznil do Jessie. Prakticky uctívá Meowtha, ale vždy na ně volá „Jessie a James?“.

Zdá se, že Mondo je jediný člověk, který pomáhá triu Jessie, James a Meowth v Kanto regionu.

Na rozdíl od mnoha jiných členů teamu Rocket, Mondo není ukázaný cestovat či pracovat s jinými Rakeťáky. Možná pro ně dělá, ale pravděpodobně pracuje sám. Ukazuje se jako mladá osobnost. Možná proto ho Giovanni nepřipsal k žádným důležitým misím. To by jistě vysvětlilo, proč poskytuje dodávky dalším Rakeťáckým členům, spíše než by byl na účasti na nějakých trestných činnostech.
MondoZdroj : http://www.pokemon-serial.cz/anime.php?anime_id=23
25.08.2012 19:01:48 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se