Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Team Aqua

Team Aqua je skupina zlodějů v regionu Hoenn. Team Aqua má základnu v obří atomové ponorce na moři a mají také helikoptéru, kterou používají k cestě nad mořem. Členi Teamu Aqua nosí černobílé a pruhované košile s džíny. Jejich podvodnické oblečení mana sobě vyšité písmeno "A". Jako Team Magma, tak i Team Aqua, je organizace provozována nelítostným šéfem. Aktuální vůdce je Archie. Team Aqua se podobají skupině pirátů, kteří jsou experti také na vodní pokémony. Existují pouze v regionu Hoenn a neznají Team rocket, narozdíl od Teamu Magma. Team Aqua je s Teamem Magma momentálně v krátké válce. Hlavní cíl Teamu Aqua je zaplavit svět jako obrovský oceán pro jejich vodní pokémony, myslí si, že tak udělají ze světa lepří místo. Za tímto účelem probudí pokémona Kyogre z jeho spánku. V teamu Aqua je trochu méně zlého než v teamu Magma a má více žen v jeho skupině, ale mají mužského vůdce. Team Aqua je známý v Hoennském regionu a často vydírají místní rybáře.

Vojáci teamu Aqua
Vojáci Teamu Aqua je typ pokémonních trenérů, kteří se poprvé objevili ve III. generaci her. Jsou to sluhové teamu Aqua. V týmu jsou mužské i ženské postavy, ale všichni jsou oblečeni do rozpoznatelných modrých výbav piráta spojeného s teamem Aqua. Obecně používají kombinaci vodních, jedových a temných typů pokémonů.
aquaArchie
Archie se objevil ve dvou epizodách. Tyto epizody mají názvy „Gaining Groudon“ a „Scuffle of Legends“. Během času se stává ovládaný silou Red Orbu. Jeho jediný zájem je zvednou moře, i když by to znamenalo utonutí všech lidí z jeho týmu.
Archie2Shelly
Shelly se objevila v několika epizodách tohoto seriálu. Shelly dokáže být dost tvrdá. Pomocí přístroje měnícího počasí chce přinutit profesory a naše hrdiny, aby jim vydali přístupový kód v počítači. Tato karta by jim pomohla dosvědět se více o legendárních pokémonech Kyogre a Groudonovi. Tato epizoda "Unfair-Weather Friends" je stejná jako ve hře, když se Shelly pokusí chytit Castforma, aby dostala to co chce. To se jí nakonec povede, ale Millie z hlavního počítače vymaže všechna data a Team Aqua z informací neobdrží vůbec nic. Bohužel se nakonec ukáže, že stejně jako Milliin Ditto se přeměnila i Millie v Brodieho. Brodie vzal informace o těchto dvou Pokémonech a po krátkém zápase s nimi utekl. Ačkoliv je tato osoba adminkou zločinecké organizace, i přes to není tak zcela bezlítostná. V epizodě "The Scuffle of Legends" se ukazuje to, že i ona má srdce a na konci epizody rychle přiběhne ke zraněnému vůdci, Archiemu, aby mu pomohla. Kvůli přezdívající chybě, Shelly se nazývala „Tactical Commander Isabel“ v epizodě „A Tree Team Scheme“. V její další epizodě „Fight for the Meteorite“ byla chyba opravena.
Shelly_drzi_Archieho
15.08.2012 21:36:30 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se