Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Team Magma

Team Magma je další skupina zlodějů v regionu Hoenn. Je to skupina expertů zaměřující se na geologii. Jako Team Rocket, jsou to Pokémonoví zloději, ale se zaměřením na ohnivé a zemní typy. Skupina nosí tmavě-červené uniformy s černě zarytým písmenem "M" zhotovený buď z hor nebo vulkánů na jejich košilích. Hlavou Teamu Magma je Maxie, ale jeho zástupce je admin pojmenovaný Tabitha. Další důležitý člen z teamu Magma je Brody, který vlastní Ditta a může napodobit hlas i podobu kohokoliv. Team Magma často užívá vybavení, které se normálně používá pro experimenty s vysokými teplotami. V seriálu nejsou ukázána žádná vozidla s vyjímkou adminovy helikoptéry. Team Magma je hořký rival teamu Aqua. Ačkoli team Magma neexistuje vně Hoenn regionu, tak znají práci teamu Rocket. Hlavní cíl teamu Magma je expandovat masu země a věří, že tak udělají ze světa lepší místo. Za tímto účelem probudí Groudona z jeho spánku.
magmaMaxie
Maxie se objevil ve dvou seriálových epizodách. Byly to „Gaining Groudon“ a „Scuffle of Legends“. Hlavní cíl Maxieho bylo expandovat zemi Hoenn, aby byla země pokojnější. Na konci pozdější epizody si Maxie uvědomil své chyby ze svých cest a nakonec změnil názor a teď si myslí, že je země Hoenn dobrá tak jak je.
maxieTabitha
Tabitha se v seriále objevil v několika epizodách. Kvůli přezdívací chybě se Tabitha nazýval Field Commander Harland v jeho první epizodě „A Three Team Scheme“. Toto se stalo také v jeho další epizodě „The Spheal Of Approval“. V další epizodě „Fight for the Meteorite“ byla chyba opravena. Jeho osobnost je v seriále velmi odlišná od mangy.
imagesCAYLTJ05Brodie
Brodie byl členem Teamu Magma před jeho rozpuštěním, načež se stal známý jako „Brodie, zloděj přízraků“. Je také známý jako „Člověk tisíce tváří“, stejně jako je známý tím, že se za svým cílem dokáže přestrojit do jiné podoby.

Brodie v Teamu Magma
V epizodě „Unfair Wather Friends“ je Brodie převlečený za Millie, vědce Weatherské instituce, za účelem sběru informací o Groudonovi. Team Aqua zkoušel krást data a přitom nevěděli, že Millie byl Brodie pouze v převleku. Po jeho odhalení, Brodie uprchl i s informacemi o legendárním pokémonu Groudonovi. Brodie se také objevil v „Ribbon Cup Caper“. Opět se převlekl do kostýmů různých postav, jako je Policajtka Jenny, aby ukradl Ribbon Cup pro Hoennský Grand Festival. Když jej odhalila skutečná Jenny, Brodie se ochotně vzdal Ribbon Cupu a odletěl.
Brodie_zblizka
15.08.2012 21:21:45 | Autor: pokemonczKomentáře

1 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se