Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Team Galactic

Team Galactic je zločinecká skupina v regionu Sinnoh. Týmoví velitelé jsou pojmenováni po planetách. Team Galactic chcou vytvořit nový světový řád. Ať tak nebo tak, jen Cyrus a jeho velitelé znají pravdivé detaily. Toto bude poprvé znamenat celkové zničení aktuálního světa, aby vytvořil nový. Galakťáci unesou legendární Lake Trio (Uxie, Mesprit, Azelf) a vytáhnou z nich krystaly a vytvoří tak položku, známou jako Red Chain (červený řetěz), která spoutává a ovládá Pokémony. V pokémoní hře Pokémon Platinum, Team Galactic plánuje upoutat oba pokémony času prostoru a vylákat tak legendárního pokémona Giratinu, třetího pokémona, který představuje chaos a smrt.

Vojáci teamu Galactic
Vojáci teamu Galactici jsou pokémonní trenéři, kteří se poprvé objevili ve IV. generaci her. Patří mezi team Galactic. V této skupině jsou viděni mužské i ženské postavy, které nosí kosmonautské oblečení se značkou „G“ u hrudníku. Jejich vlasy jsou světle modré stříhané krátce do kulata.
galactic


Cyrus
Cyrus je nejvyšší vůdce Teamu Galactic. Jeho cíl je přepracovat vesmír k jeho vlastnímu obrazu se sebou samým jao bůh. Narodil se ve městě Sunyshore. V mládí byl velmi dobrý student, ale dával přednost více strojům než lidem. Jeho dědeček, žijící na cestě 228 lituje, že s ním nebyl, když ho nejvíce potřeboval.

V seriále
Cyrus se poprvé objevil v epizodách „Třpytivá koule v ohrožení!“ a „Překvapivý zvrat!“, spolu s Marsem, Jupiterem a Saturnem. Dozvídáme se, že je bohatý obchodník, který postavil většinu stavení a knihoven v regionu Sinnoh. Stejně jako u jiných vůdců zločineckých organizací, ani Ash a jiní neví, že je hlavním vůdcem Teamu Galactic. Jako obchodník navštívil Výzkumné centrum v městě Celestic zatímco zbývající členové Galakťáků provedou plán k tomu, aby ukradli Třpytivou kouli, potom co ukradli Adamantovou kouli z města Eterna za doprovodu policie. Cyrus zjišťuje, že Ash a Dawn viděli legendární pokémony Azelfa a Mesprita u jezera Verity a Valor. Znovu se objeví v epizodě „Světu hrozí rozvaliny!“. Byl viděný ve velitelství vedle Saturna a Jupitera stejně jako Charon.

Cyrus se objevuje znovu v epizodě „Odemknutí rudého řetěze událostí“ kde požádal Lovkyni pokémonů J o to, aby mu chytila legendární pokémony Uxie, Mesprita a Azelfa. Poté v epizodě „Zápasové finále legend“ převezme kontrolu nad těmito pokémony a portálem vytvoří dva legendární pokémony – Dialgu a Palkii. Portál se ale brzo zničí a Cyrus jako jediný vstupuje a od té doby se o něm nic neví. Poslední zmínka o jeho osobnosti, ale také o ostatních adminech teamu Galactic, je v epizodě „Memories are Made of Bliss!“, kdy ve své fantazii na ně vzpomínají Rakeťáci.
imagesCAXMBLO9Mars
Mars se poprvé objevila v epizodě „Třpytivá koule v ohrožení!“. Spolu se Saturnem se pokusili ukrást Třpytivou kouli z muzea v městě Celestic. Také se objevila v epizodě „Překvapivý zvrat!“, kde informovala Cyruse, že projekt je skoro hotový. Mars se znovu objevila v epizodě „Kam se poděl náš klid?“. Nakonec se ukázala v epizodách „Síla a Volání Třech“ a „Zápasové finále legend“. Po odchodu Cyruse přes portál do alternativního, čistého, lidmi neposkvrněného světa stála zaskočená tím, že je Cyrus celou dobu využíval a sám nechtěl, aby byl jeho svět zničen dalšími lidskými chybami. Mars chtěla Cyruse následovat, ale byla zastavena Saturnem. Po této události byli Galakťáci zatčeni. Poslední zmínka o Galakťácích je v epizodě „Memories are Made of Bliss!“, kdy na všechny členy této skupiny spomínají Rakeťáci.
imagesCAQ81V4OJupiter
Jupiter se poprvé objevila v seriálové epizodě „Překvapivý zvrat!“, kde její pokémon Skuntank dostal Třpytivou kouli, kterou ukradli Rakeťáci. Cyrus jí později přiřadil úkol za pomoci Lovkyně pokémonů J chytit tři legendární pokémony známé jako Uxie, Mesprit a Azelf. Znovu se pak zjevila v epizodě „Světu hrozí rozvaliny!“. Jupiter byla přítomna v dalších epizodách, jako jsou „Síla a Volání Třech“ a „Zápasové finále legend“. Zde bojovala proti Cynthii, aby ji zdržela. Cynthii byla rychle poražena a spolu s Mars a Saturnem odvezena do vězení. Poslední zmínka o Galakťácích je v epizodě „Memories are Made of Bliss!“, kdy na všechny členy této skupiny spomínají Rakeťáci.
imagesCACMWE0ISaturn
Saturn se poprvé objevil v seriále na konci epizody „Tejná sféra vlivu!“. Spolu s Rakeťáky uzavřeli smlouvu o tom, že Rakeťáci -
Jessie, James a Meowth za něj udělají práci v kradení Adamantové koule. Později se objevil v seriálové epizodě „Cesta do neznáma“ současně s jeho pokémonem Bronzorem. Podaří se mu ukrást krychli, která byla pod stráží Unownů ze Zřícenin u Solaceonu [solejšnu] a přinesl to s ním zpět do centrály Team Galactic. Na další objev si počkal až do epizody „Přicházejí Galakťáci!“, kde chtěli ukrást meteority, ale při kradení si Ash a jeho přátelé všimli nějakých divných zvuků a šli se podívat co se tam děje. Šli na místo, odkud šly slyšet ty zvuky a tam se potkali s Galakťáky. Brockův Croagunk zápasí se Saturnovým Toxicroakem, ale pokémoni zničí zařízení Galakťáků pro transport meteoritů a Galakťáci se musí stáhnout. V dalších epizodách „Třpytivá koule v ohrožení!“ a „Překvapivý zvrat!“ se objeví spolu s dalšími adminy tymu a to s Jupiterem, Marsem a hlavním velitelem Cyrusem. V těchto epizodách se Galakťákům podaří ukrást Adamantovou i Třpytivou kouli. Pak se objevil spolu s Cyrusem, Jupiterem a Charonem v epizodě „Světu hrozí rozvaliny!“, kde se stará o nalezení oštěpového sloupu v hoře Coronet.
Saturn se znova ukázal v epizodě „Brána k Ruinám“ spolu s Charonem, kde se pokoušeli lokalizovat ruiny hory Coronet. Jejich plány však naruší naši hrdinové a jsou zajati. V zápětí se na scénu dostává Looker – člen mezinárodní policie, převlečený za jednoho z Galakťáku. I přes to, se Saturnovi podaří najít to, co tak ustavičně hledá – bránu k oštěpovému sloupu. Ve spolupráci s Charonem před bránu přednesou tajemný klíč. Ten však nereaguje a v tom Charon dodává, že našli nesprávnou ruinu. Saturn zavelel k ústupu, a i přes to, že Looker a naši hrdinové dělali, co mohli, Galakťáci utekli. Teď se Galakťákům brána najít nepodařila, ale budou to zkoušet příště, například v dalších epizodách se jmény „Odemknutí rudého řetěze událostí“,“Síla a Volání Třech“ a „Zápasové finále legend“. V závěrečné bitvě jeho Toxicroak hned po vyvolání z pokéballu omdlel, protože byl zasažen ránou Brockova Croagunka. Saturn pochopil, když Cyrus odcházel do svého nového světa se slovy: „Teď už mi nejste k ničemu! Pouze vaše přítomnost by můj svět otrávila!“, že je Cyrus celou dobu jen využíval a pochopil, že tohle je konec Galakťáků. Poslední zmínka o Galakťácích je v epizodě „Memories are Made of Bliss!“, kdy na všechny členy této skupiny spomínají Rakeťáci.
imagesCAXXETMDCharon
Charon se objevil v epizodě „Světu hrozí rozvaliny!“, ačkoli neměl zde roli, kde mluvil.

Charon se ve větší roli poprvé objevil v epizodě „Brána k Ruinám“ spolu se Saturnem, kde se pokusili najít ruiny Hory Coronet, kde se podle jejich informací skrývá brána k oštěpovému sloupu.
Z posledních epizod, kde se ukázal: „Odemknutí rudého řetěze událostí“ a „Zápasové finále legend“ asistoval Cyrusovi. Většinou má s sebou svůj notebook, se kterým měří úroveň energie, která je na daném místě nashromážděná. Poslední zmínka o Galakťácích je v epizodě „Memories are Made of Bliss!“, kdy na všechny členy této skupiny spomínají Rakeťáci.
imagesCAXVX4QM
15.08.2012 20:54:03 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se