Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Lila

Lila se v Anime objevila jenom jednou. Pochází z Celestic Town, kde je také známa jako Tygr Lily z města Celest. Jejím hlavním pokémonem je Delcatty, se kterým také porazila Johannu.
imagesCACDH6CQ
Lila se objevila v epizodě „Zápas napříč generacemi!“. Její rodné město je město Celestic.

V této epizodě bylo zjištěno, že byla starým rivalem Johanny. Poprvé se objevila jako dítě ve zpětném záběru bojující s Johannou v soutěži, ve kterém vyhrála její čtvrtou stuhu.

Lila byla také první osoba, která vůbec někdy porazila Johannu v soutěžích. Nicméně, Lila si kladla otázky, jestli se chce stát Koordinátorkou nebo Poké Stylistkou, a pak dostala příležitost vystudovat obor Poké Stylistky v zahraničí. V této situaci požádala Lila Johannu o radu, a rozhodli se, že každá bude dělat to, co jí těší. Takže Johanna už nestihla odvetné utkání, kde by se prokázalo, kdo je lepší. Každopádně Johanna říká, že jí to nevadí a přeje jí, aby se jí v roli Poké Stylistky dařilo. Lila si otevřela velký salón a navrhovala také Wallacovu výbavu pro soutěže. V jejím salóně navrhuje a prodává kostýmy pro pokémony i jejich trenéry.

Po přihlášení Dawn do soutěže si Lila řekla, že vstoupí do soutěže ještě jednou. V Soutěži v městě Celestic bojovala s Dawn podobně jako před lety s její matkou. Obě dvě Koordinátorky se dostaly až do finále, kde Dawn vyhrála stuhu města Celestic.

Po soutěži se Lila rozhodla dát Dawn a Ashovi s Brockem jako blahopřání co se jim líbí z jejího salónu zcela zdarma.
12.08.2012 21:28:41 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se