Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Reggie

Reggie je Paulův starší bratr, má podobné cíle s pokémony jako Ash a je to také jeden z jeho rivalů. O to víc je to pak překvapující, když se jeho mladší bratr Paul začne s Ashem kamarádit. Poprvé se objevuje v souboji tři na tři, kde na straně rivala stojí právě Ash. Reggie zatím získal 8 odznaků. Po získání odznaku odvahy se chce stát chovatelem. vyžaduje od svých pokémonů vysoké výsledky, ale stará se o ně s láskou a vždy jim děkuje za dobře odvedenou práci.
imagesCAHK9GPT
Reggie je Paulův starší bratr. Je to Pokémoní Chovatel žijící ve městě Veilstone.

Reggie se poprvé objevil v epizodě „Strategie Ztracené trenérky!“. Během tohoto setkání bojoval on a Ash v bitvě tři proti třem. Ačkoli Ashova Staravia prohrála s jeho Swalotem, Turtwig a Pikachu úspěšně porazili Reggieho Bibarela a Staraptora v tomto pořadí.

Reggie je úspěšný trenér, z regionu Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh si odnesl všechny odznaky. Reggie také vyzýval Frontier Brainy, kterých porazil šest a dostal tak šest Symbolů. Po prohře s Brandonem se rozhodl, že se stane pokémoním chovatelem, jak on řekl v epizodě „Na pomoc nepříteli!“. Na rozdíl od jeho mladšího bratra jedná s jeho Pokémony s úctou a péčí a vždy je pochválí po tvrdé bitvě. Tento rozdíl byl také uvedený, kdy řekla Zoey, že Paul a Reggie jsou navzájem opačné osobnosti.

V epizodě „Překročení bitevní linie!“ učil Reggie a jeho Staraptor Ashe a Staravii útok. Reggie se znovu objevil v epizodě „Přicházejí Galakťáci!“, kdy užíval Paulového Electabuzze při pomoci proti Teamu Galactic.

Později udělal krátký zjev v epizodě „Světu hrozí rozvaliny!“. Znovu se objevil v epizodě „Pyramidální záležitost“, kde sledoval Paula v boji proti Brandonovi. V této epizodě se také ukázalo, že ani Reggie nebyl schopen porazit Brandona.

V epizodách „Velký Zápas Začíná“ a „Strategie vývoje“ sledoval bitvu mezi Ashem a Paulem.

12.08.2012 21:25:17 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se