Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Todd Snap

Todd rozhodně nepatří mezi postavy, které by chytali a trénovali pokémony. Jako fotograf preferuje jejich focení. Dělá to jako koníček, no často si ho taky někdo najme. Nikdo neví, kolik pokémonů vůbec vlastní, ovšem pokémoni, kterých už viděl, včetně legendárního Mewe, se spočítat nedá.
506056-todd5
Todd Snap je profesionální Pokémoní fotograf. Je to jeden z mála hlavních postav v Pokémoním seriále, který nemá jeho vlastní pokémony.

Todd se poprvé objevil v seriálové epizodě „Tajemství Chovatelského střediska“. Je to nedávno, co se stává slavný, potom co vyfotografoval pravděpodobně zaniklého Aerodactyla (náhodně stejného, který se pokusil sníst Ashe, který byl také na fotografii skrytý).

Todd chtěl zachytit perfektní obraz Pikachu. Todd cestoval se skupinou na čas, ale na konci epizody „Odvážný hrdina“ je opustí, když Ash, Misty a Brock nastupují na loď směrem k Sopkovému ostrovu.

Později se Todd znovu ukázal v epizodě „Cesta za fotkou“, kdy se pokoušel zachytit obraz legendárního ptačího pokémona, Articuna. Po úspěšné fotografii Articuna v epizodě „Ledová hora“ šel Todd zase jeho cestou.
12.08.2012 21:21:51 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se