Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Daisy

(v jap. také Sakura) je Mistyinou nejstarší sestrou. Zároveň s Misty vychází ze všech sester nejlíp. Když Misty odešla, aby se stala Mistrem vodních pokémonů, její sestry se staly vedoucímí stadionu, ačkoliv Misty je pořád officiální vedoucí. Daisy také chtěla rozdávat odznaky trenérům jen tak, aniž by musely bojovat. Je veselá, ale poněkud roztržitá a pořád ne dost odpovědná, co se týče její pozice vedoucího Stadionu.
imagesCAHKJVPV
Daisy je nejstarší z Mistyiných sester. Daisy je radostná a poněkud roztržitá a také stráví více času v Blankytném stadionu více než její sestry Violet a Lily. Dá se ale také říct, že ještě není moc zodpovědná jako Trenérka Stadionu. Dokonce rozdává Odznaky zdarma, a to i tehdy, když je Misty oficiální vůdce.

Když se Misty rozhodla stát se Mistrem Vodních Pokémonů, Daisy a její dvě sestry se staraly o stadion. Ať tak nebo onak, poté co Gary a jiní dva trenéři z Oblázkového města je po sobě porazili, rozhodly se ukončit bitvy a vykonávat vodní balet pro obyvatele Blankytného města. V této činnosti pokračovaly a zanedbávaly stadion.

V epizodě „Gotta Catch Ya Later!“ volali sestry Misty, že vyhrály cestu kolem světa. Přitom chtěly, aby se Misty vrátila do Blankytného města a převzala tak funkci Trenérky stadionu.

Sestry se vrátily zpátky do stadionu do dvou týdnů před epizodou „A Date With Delcatty“. V roli Trenérky stadionu zůstává stále Misty, ale když je někdy pryč, její sestry jí zastávají v její práci.
07.08.2012 21:49:37 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se