Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Liza

Liza je jednou z dalších trenérek a její specializací je trénink divokých Charizardů. Dozvěděla se o vítěztví ve Fialkovém městě (zvítězil zde Charizard) a okamžitě usoudila, že to musí být Ash. Pozvala je do svého údolí, povzbuzujích Ashe, aby k dopravě použil Charizarda. (Něco jako - proč jako charizárdův trenér, ještě nikdy neletěl na něm..) Navrhla se, že mu pomůže s tréninkem, proto Charizard zůstává údolí. Liza se později objevuje ještě v několika dílech, kdy přináší Charizarda zpět k Ashovy, aby mu pomohl vyhrát.
imagesCAJ3X2IJ
Liza je hlídačka Uhlíkového údolí, která je doslovně jako ráj pro divoké Charizardy.

Liza se poprvé objevila v epizodě „Charizardovy plamenné ambice“. Ashův Charizard chtěl cvičit v údolí, ale Liza odmítla, protože byl Ashův Charizard neohrabaný a moc se vychloubal. Z toho Liza usoudila, že je to slabý Charizard a do údolí ho nepustila. Potom ho ale vzala na milost a Charizard zůstal s Lizou, Charlou a ostatními Charizardy v údolí.

Liza se také krátce objevila ve třetím filmu s Charlou a jinými Charizardy z Uhlíkového údolí.

Liza se později objevila v epizodě „Great Bowls of Fire!“, kde přináší Ashovi Charizarda. Tam bylo odhaleno, že ona a Clair byli dobré kamarádky od té doby, kdy byli mladé děti. Liza často bere Charizardy z Uhlíkového údolí do Města Blackhorn, aby je cvičila.
07.08.2012 21:31:41 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se