Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Angie

Angie a Ash spolu sdílí hodně vlastností, jako například lásku k jídlu a spaní při vyučování. A byla to právě ona, která způsobila rivalitu mezi ní a Ashem. Angie byla překvapena Ashovým tréninkovým stylem (povzbuzování Pokémonů) a rychle si ho osvojila. Díky němu taky zístala kontrolu nad Monfernem, který ji dlouho odmítal poslouchat. Později ji Ash zachránil a Angie se do něj zamilovala.
imagesCAUJBWML
Angie je vracející se osobnost v pokémoním seriále, která se premiérově objeví v epizodě „Pokémoní tábor!“.

Angie sdílí mnoho charakterových vlastností s Ashem, včetně lásky k jídlu a spaní. Utkala se s Ashem a oba bojovali s přiřazenými pokémony v tréninku. Společně také byli pokáráni od Profesora Rowana a jeho výzkumníka za to, že se vzájemně škádlí nebo porušují pravidla.

Angie byla překvapená, když objevila jeho výcvikový styl. Ash se rychle přizpůsobil novému Pokémonu, kterého obdržel, aby s ním mohl zápasit právě v tomto turnaji.

Během událostí v epizodě „Strašidelná výprava!“ zachránil Ash Angie před dívkou ze světa Duchů. Od toho okamžiku se do Ashe zamilovala. V dalším pokračování byla vyvedená z míry, když jí Ash chtěl potřást rukou a ona utekla. Angie se pak později ve stejné epizodě červenala poté, co jí Ash zachránil před spadnutím z útesu.

Angie a Ash spolu, během triatlonu Letního tábora, hodně soupeřili. Nakonec byl první Ash a Angie proběhla o chvilinku později. Noc před tím, než opustili Letní tábor, si slíbili, že se spolu zase někdy setkají. Tam také bylo odhaleno, že Angie byla na těchto letních táborech už několikrát předtím.

Angie se znovu objevila v epizodě „Komu padne šátkový převlek?!“ s jejími rodiči ve městě Solaceon v Chovatelském středisku.
07.08.2012 21:27:26 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se