Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Charles Goodshow

Pan Charles Goodshow je součastným prezidentem Pokémonové ligy. Jeho povinností je také předsedat v každé regionální Konferenci lig. Pan Goodshow se v seriálu objevil víc krát, vždy proto, aby se ujistil, že se nestane nic zlého. Už víc krát zakročil, vždy v prospěch dobra.
imagesCAG2XHBO
Pan Charles Goodshow je aktuální prezident Pokémonové Ligy. Jeho povinností je předsedat každé regionální Ligové Konferenci.

Pan Goodshow se objevil několikrát v seriále. V jeho první epizodě „Plamenné zahájení turnaje!“ sledoval Moltresův plamen, aby se ujistil, že je v pořádku. Když Ash vběhl do cesty běžci s pochodní, Policistka Jenny ho zastavila, ale pan Goodshow vstoupil mezi ně a dovolil mu běžet s pochodní Moltresova plamene.

Pan Goodshow se také objevil během Johtové a Hoennské ligy. V epizodě „Like a Meowth to a Flame“, během otevření soutěže v Ever Grande ukradli Rakeťáci plamen a uletěli s ním. Pan Goodshow si byl jistý, že Ash by byl schopen získat zpět, aniž by se mu cokoliv stalo. A měl pravdu, jeho Glalie bezpečně vrátila plamen na zem.

Pan Goodshow se také krátce objevil během Ashovy bitvy s Garym v epizodě „Can't Beat the Heat”.
I v sérii Vítězové ligy oblasti Sinnoh se ukázal. Na stadionu seděl vedle Cynthie.
07.08.2012 21:17:05 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se