Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Brockovi sourozenci

Všech 9 dětí (Forrest, Salvador, Yolanda, Tommy, CIndy, Suzie, Timmy a dvojčatailly) úzce lpí na Brokovi a dá se říct, že ho považují spíš za otce, než za sourozence. Kdykoliv Brock vedl bitbu v tělocvičně, dívali se a fandili mu. Až na Forresta, jsou všichni ještě moc malí na to, aby mohli trénovat vlastního pokémona.
imagesCAJL6M9A
Brock má devět mladších sourozenců. Jsou to děti Flinta a Loly. Všichni se poprvé objevili v Brockové péči v epizodě „Zápas v Cínovém městě.

Nejdůležitější mezi nimi je po Brockovi nejstarší syn Forrest, který byl jmenován jako první a stal se tak více známý než zbytek dětí ve speciální epizodě „A Family That Battles Together Stays Together!“. Zbývající jména jsou: Salvadore, Yolanda, Tommy, Cindy, Suzie, Timmy, dvě dvojčata Billy a Tilly.

Jako Brock, i jejich otec má zvláštní oči. Žádná z dětí nezdědili Loliny oči, ačkoliv se zdá, že kůži a vlasy budou mít více jako ona.

Všechny děti jsou extrémně blízko jeho velkému bratrovi Brockovi, a dokonce se zdá, že si z něho budou brát větší příklad než z vlastních rodičů. Je to pochopitelné, když oba rodiče, Flint i Lola, odešli z domova, aby sledovali jejich vlastní zájmy. Brock převzal Stadion v Cínovém městě a postaral se o všechny jeho sourozence. Toto ukazuje na to, že Brock je oddaný své rodině, kterou miluje ze všeho nejvíce. Všichni jeho sourozenci ho milují, v jeho premiérové epizodě, kdy se začínal propadat do nevýhody, všichni jeho sourozenci začali nenávidět vyzívajícího trenéra - Ashe, protože věděli, že jejich velký bratr nechce, aby byl Onix nějak zraněn. Kdykoliv Brock s někým bojuje, jeho sourozenci ho sledují na balkóně.

S výjimkou Forresta jsou všichni moc mladí, aby cvičili jejich vlastní pokémony.

Pokémoni
Když Brock navštívil Cínový stadion po návratu z Hoennu, zjistil, že jeho sourozenci milovali mít kolem sebe Ludicola, a proto, kdy se znovu spojil s Ashem jim pokémona přenechal.
07.08.2012 21:12:31 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se