Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Forrest

Forrest je podobně jako jeho bratr Brock a jejich společný táta Flint, specialista na kamenný typ pokémonů. Když chtěla sestra Joy (z Pokémonové inspekce) zavřít stadion v Pewter city, rozhodl se Forrest pomoct a vyzval ji na souboj. Ačkoliv prohrál, Joy byla nadšena jeho znalostmi a tréninkem Pokémonů. Rozhodla se proto, že ho jmenuje čestným Trenérem a vedoucím Stadionu v Pewter city. Forrest má stejnou zálibu v hezkých holkách, podobně jako Brock.
forest
Forrest je specialista na Kamenné typy pokémonů. Je bratrem Brocka a osmi dalších dětí Flinta a Loly. Celkem je druhé nejstarší dítě v rodině.

Aktuálně je Trenér stadionu z Cínového města místo Brocka. Po porážce pro vás má přichystaný Kamenný odznak.

Před léty Forrestův otec Flint odešel z domova, aby se stal největším trenérem pokémonů a nikdy se nevrátil. Jeho matka, Lola ho brzy následovala. Brock pečoval o všechny sourozence mnoho let a o stadión zároveň. Doopravdy se Brock vždycky chtěl stát Chovatelem pokémonů. Nakonec se Flint vrátil a to dovolilo Brockovi, aby mohl cestovat za svým snem, stát se Chovatelem pokémonů.

Flint řídil Stadion v Brockově nepřítomnosti, ale jeho pozice trenéra byla zrušena, když se Lola vrátila domů. Lola se zmocnila titulu Gym Leadra a kamenný stadion se změnil na vodní. To bylo něco, co hodně rozhněvalo Forresta, který se věnoval převážně Kamenným typům.

Brock se vrátil domů a byl šokovaný, co se stalo. Forrest a Brock sdíleli svůj smutný osud. Brock porazil Lolu v bitvě a ten jí přesvědčil, aby obnovila stadion do původního stavu. Postupem času dal Forrestovi většinu jeho pokémonů a dal mu titul Trenéra stadionu.

V paklíči je uvedeno, že Forrest se zdá bude mít stejný zájem o děvčata jako jeho straší bratr Brock, ačkoli tento zájem není tak docela uvedený v seriále.

Zdroj: http://www.pokemon-serial.cz/postavy.php?postavy_id=85
07.08.2012 21:06:59 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se