Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Flint

Flint je specialista na kamenný typ Pokémonů. Spolu s Lolou mají 10 dětí (nejstarší je Brock.) Flintovým snem bylo stát se profesionálním trenérem pokémonů, proto tenkrát odešel od své manželky i dětí. Když se mu nepodařilo splnit si svůj sen, vrátil se do města. Nedokázal se však ukázat svým dětem, proto se maskoval jako prodavač suvenýrů (kamenů). Flint se pak vrací ke svým dětem, teprve když zjistí, že Brcok chce odejít s Ashem za svým snem, ale nemůže, protože se musí starat o děti.
1flint
Flint je trenér specializující se na Kamenné typy pokémonů. Je to otec Brocka, Forresta a osmi dalších dětí. Dále je manžel s Lolou.

Flint se poprvé objevil v epizodě „Zápas v Cínovém městě“. Ash a Misty se setkali s Flintem před vstupem do Cínového města, kde prodával suvenýry a kameny. Ash se mu chlubí s jeho cílem, stát se mistrem pokémonů, ale Flint mu řekl, že by musel porazit Brocka, vůdce Stadionu v Cínovém městě.

Po utkání Ashe s Brockem, které prohrál, si promluvil s Ashem o Brockovi. Flint ho vzal do Brockova domu a odhalil mu, že má devět mladších sourozenců, o které musel stále pečovat, protože jeho otec je opustil, aby se stal Pokémoní trenér.

Flint se rozhodl pomáhat Ashovi v jeho bitvě proti Brockovi a poradil mu, aby se jeho Pikachu nabil v nedaleké vodní elektrárně. Po bitvě s Brockem, po které mu Brock dal odznak, se ukázal prodejce suvenýrů a odhalil, že je Brockův otec. Flint selhal v tom, aby se stal slavný trenér a nemohl čelit Brockovi a jeho sourozencům. Jak Brock opustil domov, přenechal Flintovi starosti o sourozence a stal se vůdcem rodiny a stadionu.

Flint se setkal znovu s Brockem ve speciální epizodě „A Family That Battles Together, Stays Together!“, kdy se vrátil do Cínového města po cestování skrz Kanto, Johto a po Pomerančových ostrovech. Brock huboval Flinta za to, že zanedbává Cínový stadion. Flint mu vysvětlil, že je to proto, že se vrátila Brockova matka, která ho dokázala porazit a dostala tak titul Trenéra stadionu a přeměnila stadion na vodní.

Lola a Flint měli odvetné utkání pro titul Trenéra stadionu, které prohrál. Naštěstí byl Brock schopný porazit jeho matku a pak se Flint a Lola rozhodli, že se stadion bude specializovat na kombinaci vodních a kamenných typů.

Právě Flint dal Brockovi jeho prvního pokémona, Onixe, k jeho narozeninám.
06.08.2012 14:57:11 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se