Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Lola

Krátkou dobu byla Lola vedoucí stadionu v Pewter City. jako specialistka na vodní typ pokémonů. Později se vdala za Flinta a spolu mají 10 dětí (Brock, Forrest a sourozenci.) Jednoho dne však Flint odešel, aby se stal profesionálním trénerem Pokémonů. Pak si Lola uvědomila, že se chce taky vrátit k trénováním, proto nechala, aby se o děti staral Brock a také odešla.
imagesCA7R2E32
Lola se specializuje na vodní pokémony. Je matkou Brocka, Forresta a dalších osmi dětí. Spolu s Flintem jsou manželé.

Od nedávna byla Trenérkou stadionu v Cínovém městě, kde rozdávala vyzívajícím trenérům, kteří ji porazili, Kamenný odznak.

Lola je manželkou Flinta a má deset dětí. Flint jednou odešel, aby se stal mistrem pokémonů a nikdy se nevrátil. Nějaký čas po tom se Lola vydala cvičit Pokémony a všechny práce, sourozence a stadion, zůstali na Brockovi. Jeden z Lolainých koníčků je zdobení.

Ve speciální epizodě „A Family That Battles Together, Stays Together“ se vrátil Brock do Cínového města po procestování regionů Kanto, Johto a Pomerančových ostrovů a zjistil, že se Flint vyhýbal jeho povinnostem Trenéra stadionu. Flint mu vysvětlil, že Stadión byl na mizině, protože se vrátila Lola. Lola totálně vymalovala stadión uvnitř i vně a nasadila spoustu keřů a stromů. Lola také naplnila stadión vodou.

Brock se vrátil domů a Lola zdůraznila, že Vodní pokémoni jsou lepší než Kamenní. Brock požadoval, aby mu Flint řekl, jak se to stalo a Flint mu odpověděl, že nemůže ignorovat svou manželku.

Lola se také krátce objevila v epizodě „Grating Spaces”.
06.08.2012 14:53:14 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se