Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Lovkyně pokémonů J

J (čti Džej) je lovkyně pokémonů, která za pomoci jejich stoupenců krade trenérům pokémony a prodává je klientům za velké peníze. Poprvé se objevila v epizodě „Vzpoura na lodi Bounty!“.

J je osoba, která je ochotná udělat cokoliv pro odchyt pokémonů pro své klienty. Při svých akcích často i zraní jejich trenéry. Její osoba je nelítostná, neúprosná a krutá. Ve skutečnosti, v její premiérové epizodě obětovala některé z jejích stoupenců bez váhání a výčitek.

V epizodě „Vzpoura na lodi Bounty!“ poprvé ukradla Gardevoira Melody. Při setkání s Ashovým Pikachu a Rakeťáckého Meowth se chopila příležitosti a ukradla je taky, protože by měli velkou cenu. Tato událost spojila Rakeťáky a Ashe pro záchranu jejich pokémonů. Po tomto konfliktu s J se jim podařilo vplížit se do její lodi a zachránit jejich pokémony a také ty, co byli ukradeni jiným trenérům. Ačkoliv se Policistce Jenny podařilo chytit některé její komplice, samotná J zůstává pořád na svobodě. Jessie, James a Meowth se zdá proti ní spikli, zvláště od té doby, co ukradli Meowth.

J se objevuje znovu v epizodě „Zvolný lov!“. Tentokrát byla na misi při kradení skupiny Shieldonů. Tento plán jí byl zhacen Ashem a jeho přáteli s pomocí Garyho Oaka. Její klient jí pak porušil dohodu o Shieldonech, z důvodu blízkosti Policistky Jenny. Po nástupu do lodi se J rádiově spojila s klientem a řekla mu, že s ním už nikdy nebude obchodovat!

Její osobnost se jevila znovu v epizodách „Pokémonový Ranger: Unesený Riolu (první část)“ a „Pokémonový Ranger: Unesený Riolu (druhá část)“, kde se snažila ukrást zvláštního Riolu pro svého klienta.

J se také objevila v epizodě „Sloupy Přátelství“, kde cestovala do Chrámu ve Snowpointu pro Regigigase na žádost klienta. Chytit Regigigase byl pro ní moc velký oříšek a nebyla schopná ho chytit. Když se pak klient rozhodl, že ustoupí od smlouvy, J okamžitě odstoupila z oblasti.

J se znovu objevila v epizodách „Odemknutí rudého řetěze událostí“ a „Síla a Volání Třech“. Galakťáci ji požádali o chycení třech legendárních pokémonů nazvaných jako „Strážci jezer“ – Uxie, Mesprit a Azelf. Pomocí Galakťácké bomby se přiblíží k jezeru Valor a vypustí ji. Než to však udělají, Gary Oak kontaktuje profesora Rowana o tom, že Lovkyně pokémonů J se právě nachází v této lokaci. Poté napadnou Garyho Galakťáci v čele se Saturnem. Saturn vyřídí jeho pokémony a J svrhne bombu do jezera. Vznikne vír, který vymrští Azelfa ven. S tímto jevem se profesorovi Rowanovi hlásí i Yuzo od jezera Verity a profesorka Carolina od jezera Acuity. Jezerní pokémoni si pomocí telepatie předávají informace s Ashem a jeho přáteli. Tak se také dozvěděli o tom, že je něco v nepořádku.

Podle legendy, která praví: „Od počátku byli legendární pokémoni stvořeni v dobách samotného vzniku vesmíru. Ti tři, v úzké harmonii, chrání oblast Sinnoh a legenda dál praví, že pokud by jeden z nich padl, všichni tři by se objevili, aby obnovili rovnováhu.“, se Uxie a Mesprit teleportují k jezeru Valor, kam se vydávají i Ash, Dawn a Brock společně se Cynthií, aby je zachránili. První chytí J Mesprita a pak Uxie. O chvíli později předává tyto legendární pokémony Galakťákům, kteří s nimi odjíždějí k hoře Coronet.

Poté se J vydává zpět do lodi a odjíždí. Ve chvilce ji zasáhne síla legendárních pokémonů zvaná „pohled do budoucnosti“ a loď se zřítí do vodního víru. Voda prorazí sklo lodi a loď následně exploduje. Není známo, zda se J podařilo uniknout, nebo zemřela uvnitř trosek. Její brýle se však před výbuchem objevily venku ve vodě, což by mohlo naznačovat, že se jí nějakým způsobem podařilo uniknout.

Zdroj: http://www.pokemon-serial.cz/postavy.php?postavy_id=79
imagesCAMIEKVI
06.08.2012 14:36:36 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se