Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Sestra Joy

Sestra Joy a její další sestry a sestřenice pracují v střediskách, kde se starají o nemocné nebo zraněné pokémony. Vždy dělá všechno proto, aby jim mohla pomoct, při práci ji pomáhá také několik pokémonů, nejčastěji Chansey. Je plná radosti, je laskává a usměvavá, ale také upřimná a nebojí se čelit trenérům, kteří se o své pokémony nestarají správně.
jox
V každém pokémonském středisku, do kterého přijdete, najdete sestru Joy nebo některou z jejich sestřenic (které se taky jmenují Joy). Posláním sestry Joy je péče o nemocné a poraněné Pokémony. Zároveň je také oficiální členkou Pokémonové Ligy. Její práce jí ale nedovoluje trénovat Pokémony. A tak, aby se dostala do Pokémonové ligy, musela složit velmi těžkou zkoušku. Ale zvládla ji naprosto skvěle!

Všechny Sestry Joy vypadají skoro stejně. Je mezi nimi ale jeden drobný rozdíl, který dokáže Brock rozlišit a tak pozná každou z nich. Každá Sestra Joy má jinou barvu kříže na svém klobouku, který znázorňuje v jakém městě nebo regionu pracuje.

V celém světě jsou i nějaké Sestry Joy, které se liší dalšími znaky od jiných Sester Joy. Například Sestra Joy, která vystupovala v epizodě „Výjimečná Joy!“ má navíc opálenější pleť. Pak existuje Sestra Joy, která vedla vykopávky s Machokem, Rhydonem a s archeology, kteří chtěli najít zkameněliny Kabuta v epizodě „Nebezpečné krunýře!“.

Ačkoli je mezi nimi mnoho výjimek, Sestra Joy obecně používá jako svého pomocníka pokémona Chansey. Ve skutečnosti, vývoj Chansey byl přidán až v druhé generaci, která se jeví fyzicky podobná Sestře Joy. Další jejich spojení je, že japonské jméno Blissey může být míněno jako „Šťastná ošetřovatelka“.

V seriále se Sestry Joy velice podobají Policistkám Jenny. To může signalizovat nějaký druh vztahu či hlubšího spojení mezi nimi. Jediná známá věc o těchto dvou rodinách je, že si žijí zřejmě za dobrých podmínek.

Některé tyto Sestry Joy rozdávají první pokémony svým trenérům bez pokémonního profesora. Jedno takové místo je ve městě Slateport.

Sestra Joy také soudí pokémoní Koordinátory v pokémoních soutěžích.

S příchodem nové generace s názvem Best Wishes se stejně jako mnohým stávajícím postavám přeměnil vzhled či převlek. V případě sestry Joy se jedná o kompletní obměnu jak obleku, tak tváře.

Zdroj: http://www.pokemon-serial.cz/postavy.php?postavy_id=25
06.08.2012 14:30:10 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se