Pokémon

NOVÝ WEB : http://pokemon-serial-cz.blog.cz/

Policistka Jenny

Milá, krásná, hodná. Kdo by ji ni neznal? Policistka Jenny je osobou, která dbá na dodržování pořádku. Svoji práci dělá poctivě a ráda. Je odvážná a cílevědomá, ochotně pomáhá všem, kteří to potřebují. A samozřejmě si umí umí sjednat pořádek.
jennmy
Jenny je policejní důstojnice. Jejím úkolem je chránit všechny pokémony a jejich trenéry před Rakeťáky a podobnými padouchy. Policistka Jenny hraje podle pravidel. Jenny a jejímu speciálně vycvičenému Growlithu nic neunikne. Také ale dokáže projevit soucit, takže je ideální pomocnicí při řešení krizí. Policistka Jenny překoná jakékoli potíže a vždycky všechno zvládne, ačkoli většinou s pomocí naších hrdinů.

Policistka Jenny není vůbec sama. Pomáhá jí tým vyšetřovatelů a jiných Jenny z jiných měst a regionů.

Obecně je Jenny odvážná a určená k tomu, aby překonala všechny překážky. Většinou jí to ale nevychází. Bojují proti lidem, jako jsou Rakeťáci, Team Magma, Team Aqua a proti Galakťákům a dalším kriminálníkům. Jenny z jiného města či regionu mohou být rozpoznány symbolem na jejich čepicích v závislosti, kde se jejich město nachází.

Ačkoli se policistky jeví vzhledově stejně, Brock dokáže rozeznat každou z nich. Brock se zdá, že je jediná postava v seriále, kdo je dokáže rozlišit. Aby všechny Jenny nebyly úplně stejné, každá z nich má na klobouku jedinečný symbol. Ve Chromovém městě se ale zdá, že během šampionátů Indigové ligy mají dvě Jenny stejný symbol. Jedna Jenny z Chromového města divoce soupeří s Jenny z města Eterna.

Ačkoli je mezi Jenny mnoho výjimek, policistka Jenny obecně užívá jako svého pokémona Growlithe jako policejního psa.

V seriále se Policistky Jenny velice podobají Setrám Joy. To může signalizovat nějaký druh vztahu či hlubšího spojení mezi nimi. Jediná známá věc o těchto dvou rodinách je, že si žijí zřejmě za dobrých podmínek.

Jednou se Ash rozhodl darovat svého Squirtla policistce Jenny, která zrovna bojovala v soutěži s ohněm. Tento Squirtle je vůdce takzvané „Squirtlové bandy“, která slouží jako požární tým.

Mladá policistka Jenny, pojmenovaná Marble se objevila v epizodě „Luxrayův zrak!“, kde měla na starosti hledání třech banditů.

V epizodě „Stealing the Conversation!“ se objevila policistka Jenny z Kanta s jejím partnerem Catotem. Zřejmě prošla celou cestu do Sinnoh, aby zatkla Jessie, Jamese a Meowth.

S příchodem nové generace Best Wishes se Policistka Jenny změnila. Její vzhled omládl, vlasy má střižené na krátko a nově nosí také béžovou barvu svého obleku.

Zdroj: http://www.pokemon-serial.cz/postavy.php?postavy_id=78
06.08.2012 14:23:19 | Autor: pokemonczKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se